Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? (félig meddig tönkretette a telefonomat)

Figyelt kérdés

Story a következő:

Elakarta venni a telefonomat egy f*s* osztálytarsam.(i5)

Annyira szorította a kamera résznél a telefonomat,h behalt a hátsó kamera,a vaku,illetve lett egy kisebb tores a kijelzon.(az esett elott tökéletesen mukodott a kamera meg a vaku)


Azt tervezem h szolok neki h fizesse ki.De mivel egy gyerekes f*s* valoszinuleg annyit mondana h az iPhone törékeny sz** meg még valoszinuleg anyazna egyet.(meg persze mondana h nem az o hibája)


Ha ez valóban megtortenik akkor kihez forduljak?


2017. okt. 9. 18:59
 1/8 feketeszisza válasza:

Attól függ .. Van rá szemtanud?

Ha igen,először tanár,szülő,rendőrség..

De előbb mond meg neki,hogy anyagi károkat okozott,téritse meg..

Minek kell más telefonját elvenni,nem értem...

:)

2017. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 osztalytarsam a szemtanu
2017. okt. 9. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eltörném kezét,lábát, az biztos
2017. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Közölni vele van szemtanú rendőrségi ügy lehet belőle...
2017. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vittem volna drága telefont idióták közé.

A telefont meg vagy megjavíttatod a zsebpénzedből, vagy használod így, mert semmi esélyed rá, hogy kifizettesd vele a kárt. Az iskola nem válal felelősséget a diákok által egymásnak okozott károkért, nem kötelezheti a gyereket fizetésre. A kölök nem fogja neked kifizetni. Beszélhetsz a szüleivel, de akiknek ilyen gyereke van, azok valószínűleg el fognak küldeni az anyádba, ha odaállítasz eléjük a számlával.

Szóval így jártál.

2017. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mar vártam egy ilyen kommentet.

Te honnan veszed h en vittem oda a telefonom?Ott se voltal de te már megmagyarazod.

A sulinak ehhez mi koze?

2017. okt. 9. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Még a helyszínen péppé vertem volna az alakot hogy tudja hol a helye.

A telefonomban csak is én okozhatok károkat :D

2018. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ha utólag írok egy két éves kérdésre, de ez a ("Még a helyszínen péppé vertem volna az alakot hogy tudja hol a helye").

A ("telefonomban csak is én okozhatok károkat :D"). Szerintem ez fordítva is igaz a péppé verés, ha mundjuk például egy nagy darab 210 kigyúrt alakot akarnál péppé verni szerintem arra nem sok esélyed lenne az biztos. Talán elsősorban nem kellene őrizetlenül hagyni, vagy villogni nyilvános helyen nekem ez az elgondolásom erre Utolsó! Viszont még az ("eltöröm a kezét lábát"). Na erre is azt mondom utólag, hogy nem kell ennyire erősnek lenni, mert aki ezt írta, szerintem az eltöréssel csak próbálkozna, és annak csak a szája nagy mert azt hiszi magáról, ha egy drága okostelefonja van, vagy akár milyen márkás holmija, akkor ő attól erős nagymenő na ezt nem kell.


Kérdező:! Szerintem anno be sem kellett volna egyáltalán magaddal vinned az iskolába azt a nyamvadt telefont és itt sír a szád, hogy összetörték? Így jártál.


("Miért kell más telefonját elvenni?"). Mint már írtam nem kellene talán örizetnenül hagyni. Én pont ezért nem hagynám például az éttermi asztalon sem őrizetlenül, ha a mosdóba megyek na meg ha nem muszáj, akkor a kezemben sem villogok vele.


(FF/066#).

2019. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!