Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom ahogy kinézek. Tönkrete...

Utálom ahogy kinézek. Tönkretette az életemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi szép nincs rajtam. Nincs egy olyan porcikám se, amivel elégedett lennék. Nem is érzem magamat nőnek emiatt.

Kapcsolatom se nagyon volt még. Amikkel bajom van, és nagyon zavar,azokon sajnos tényleg nem lehet változtatni. Az idegeim már teljesen tönkrementek. Idegbeteg vagyok már teljesen. Ha a tükörbe nézek, olyan dühös leszek. Hogy lehet ezt elviselni?


2017. jún. 1. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
pszichológushoz járni nem ciki. Hosszas, szenvedős terápia lehet ebből, ha ennyire frusztrált vagy, de szerintem segítene ezt leküzdeni.
2017. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Járok, de nem ér semmit.
2017. jún. 1. 17:45
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Hallod, van két mozijegyem...
2017. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A mozi segítene ezen? :)
2017. jún. 1. 17:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad és békélj meg azzal ami megváltoztathatatlan. Nem csak a külső számít 😊
2017. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De pont ez nem megy. Képtelen vagyok. Utálom a testemet.
2017. jún. 1. 17:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért, mi a baj vele?
2017. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagy az orrom, pici a szemem, ferde az arcom, nem szabályos. Rövidek a végtagjaim, fehér a bőröm és mivel sokat napoztam, mert utáltam, tele vagyok szeplőkkel, anyajegyekkel. Folytassam még?
2017. jún. 1. 18:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Ettől még simán lehetne kapcsolatod! A volt munkatársnőm a világ legcsúnyább nője, mégis feleségül vették 2 x is!
2017. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az lehet 9-es, de neki biztosan nem volt magával baja.

Tudom, hogy ezt fejben kell rendbe tenni, de nem sikerül.

Mert csak arra tudok gondolni, így kinek tetszenék amikor itt a sok szebbnél szebb nő.

2017. jún. 1. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!