Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belieberek, ti mit gondoltok?

Belieberek, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy Justint nagyon, de nagyon sokáig utaltam. Valahogy a barátnőmmel elkezdtünk beszélni róla és videókat nezni róla, és eleve nagyon helyes. Viszont miután mélyebben megismertem 0-24-ben őt nézem. Beleszerettem, igazából nem ő az első szerelmem, Justin inkább plátoi. Mégis olyan közel érzem magam Justinhoz ... szenvedek néha az érzésétől mert nem találkoztatok soha vele, max. elmehetek egy koncertjére. Sokat sírtam miatta és mikor nagyon rossz kedvemben voltam, véletlenül leejtettem egy poharat. A szilákokat a kezemben tartva erős késztetést éreztem hogy megtegyem ... Végülis nem igazán tettem meg, csak karcolásokat. Egy nap többször is csekk ólom hogy nem tettek fel róla új képet, hírt, videot. Csak annyi a kérdésem. Őszintén. Szerintetek mit csináljak, mit tennének esetleg mit gondoltok erről. Van egyáltalán más is aki így érez?

2017. okt. 9. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eltúlzod, idealizálsz, vagy valamit ezen vetítesz ki. Nagyon rajongsz érte, ez látszik, de neki az a dolga hogy szerethető legyen és vegyék az albumait. A belsője nem annyira rendkívüli, a külseje meg relatív, de nehogy már egy ilyen vonzalom miatt árts magadnak, főleg ne úgy hogy pár éve még utáltad. Ez “beteges” rajongás, nem tudom mennyi ideje tart, de ha csak pár hete vagy hónapja akkor valszeg elmúlik majd.
2017. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlzás, de majd elmúlik. Járj el, ismerkedj!
2017. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is szeretlek babám. ❤
2017. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
6%
Én a helyedbe most felmennék a Lánchíd tetejére, és leugranék mielőtt az igénytelenség átveszi feletted az irányítást, és teljesen eltorzítja a tested is....
2017. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Na akkor szerintem én most megyek és felakasztom magam.
2017. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ide komoly orvosságra van szükség

https://www.youtube.com/watch?v=gB4uhCqOH2k

2017. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretet és figyelemhianyos vagy.
2017. okt. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Fiú létemre én is bele szeretek a drogos, piás, füves, hím prostikhoz járó, egoista, beképzelt, tehetségtelen nőkbe.

A hatos válaszolónak ment a pacsi. :D

2017. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jobb esetben [link]
2017. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Blheeeeeeeeeeee
2017. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!