Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Belieberek, mit gondoltok erről?

Belieberek, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 10. 03:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van :/
2014. jún. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És Belieber vagy?
2014. jún. 10. 04:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem az az elvakult fanatikus. Tényleg megtisztelhethetné a rajongóit, akik nem kevés pénzt ráköltenek a koncertjeire, hogy időben odaér. Kissé erősen fejezte ki magát Bon jovi, az igaz, de van benne igazság.
2014. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondoltam, hogy elfogult vagy, csak hogy esetleg nem is szereted Biebert, csak valami anti vagy, aki be akart szólni, aztán nem sikerült. Én egyébként nem szeretem, de nem is tartozom a nagyon leszólók társaságába. esetleg tényleg ki lehetett volna szebben fejezni. Egyébként kösz a választ.
2014. jún. 10. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen utálom Biebert, de bárki aki ilyet csinál, az egy f@ szfej... Mindegy, hogy szeretem-e az illetőt vagy nem. Szerintem az egy minimum hogy valaki betartsa az időpontot.
2014. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az a baj, hogy a zenekarok 90%-a késni szokott. Ami nagy gáz. Csak mondjuk nem mindegy, hogy utána 4 órás-e a koncert, vagy negyed órás.
2014. jún. 10. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Az se mindegy mennyit késnek vagy miért. Néha előfordul, hogy valaki késik mondjuk fél vagy egy órát belefér, ha utána rendesen leadják a teljes műsort, esetleg kárpótlásnak valami kis ráadás, de ha ez szokássá válik és még rövidebb is a műsor az viszont tényleg sértő a rajongók felé. Néztem néhány ismertebb előadónak a koncertjegyeinek az árát, azért jellemzően 10 ezer a minimum és ennél csak feljebb megy, minnél ismertebb. (sokkal sokkal)Most teljesen függetlenül attól, hogy nem szeretem az adott előadót vagy éppen a kedvencem, azért ilyen luxust nem kéne megengedniük maguknak.
2014. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A koncertjegy ára egy más kérdés. Hát voltam én már Rolling Stones-koncerten, ahol iszonyat sokat késtek. És még nekik is nehezen tűrtem el. De voltam BJ-koncerten, és tapasztalatból állíthatom, hogy 9 óra 1 perckor a színpadon voltak.
2014. jún. 10. 20:19
 9/10 Amanda03 ***** válasza:
szerintem meg Jon Bon Jovinak vissza kéne vennie mert mit tud ő justinról öregember inkább menne el egy öregothonba és csak azért mond róla ilyeneket mert az egója nem bírja el h justin bieber jobb mint ő . I LOVE YOU JUSTIN!
2014. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy provokáljak, komolyan, hanem mert vki azt mondta nekem, hogy ezek után a belieberek elkezdték lehúzni Jont. Ezt azért mondom, hogy nem beléd akarok kötni, de értékeltem volna, ha teszel néhány vesszőt az írásodba.


Nem arról van szó, hogy nem fogadom el a véleményed, de süt belőle, hogy csak gyorsan rá akartál vágni valami bántót. Mármint az nem tudom, mért fontos neked, hogy hány éves. Ez tipikusan annak a válasza, aki kinézet alapján ítél. Kétlem, hogy jon kisebbségi komplexusban szenvedne Justin miatt. Azt elismerem, hogy talán nem kellett volna ezt mondania. Én úgy tudom, azért mondta, mert megkérdezték a véleményét, szal nem azért, mert éppen nem volt jobb dolga, de a cikkekben kiragadták ezt a részt az interjúból. Egyszer találtam egy cikket, ahol a kérdést is írták hozzá. Azt elhiszem, hogy szebben kellett volna beszélnie.

2014. jún. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!