Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol aki...

Mit gondoltok arrol aki diplomas apolo szakra megy egyetemen?

Figyelt kérdés

Ha meghalljatok ezt akkor mi a velemenyetek az illetorol?

Mit gondoltok rola eloszor?

Koszi

21/L


2017. szept. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeret emberekkel foglalkozni, segíteni nekik. Szép dolog, nincs benne ítéletesség, mert ellát sokmindenkit.
2017. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit ennyiből.

Amugy főnővér lehetsz vele, jól tudom?

2017. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Huh de frusztralt itt valaki... :D Egyebkent semmit, az o dolga, csinalja azt amit o szeretne.
2017. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen fonover,apolasi igazgato egy korhazban,egyeb vezetobeosztasu korhazi dolgozo.
2017. szept. 28. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy diplomával sem fog világokat menteni, ugyanúgy a szart kaparja a betegről kb semmi pénzért...


Tudom, mert védőnő szakosként ismertem a végzős dipl. ápolókat, és a 90%-uk már most bánja a döntését (én is :D ).


Itt Svájcban mondjuk 4-5000 frankot lazán megkeresnek vele és becsülik is őket.

2017. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem itthon szeretnék dolgozni.

Vagy ha maradok akkor magánklinikára akarok menni.

2017. szept. 28. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
De naív itt valaki. Attól, hogy diplomás ápolónak jelentkezel és nem okj ápolónak, még nem leszel igazgató vagy főnővér vagy akár magán klinikán nővér. Nemcsak neked van ilyen diplomád ám az országban. A legtöbb diplomás ápoló ugyanolyan beosztásban dolgozik, mint az okj ápoló. Nincs kapacitás annyi főnővérre és hasonlókra. Sőt, örülhet az ember, ha diplomás ápolóként egyáltalán felveszik, mert sok kórháznak nincs pénze nem okj ápolókra, hanem diplomásra. Külföldön persze más a helyzet.
2017. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó

Diplomás ápolóként is ugyanúgy kapkodnak érted, mint okj ápolóként, annyira nincs ember az egészségügyben..ez nem fog gondot okozni, hogy több fizetést kell adni az illetőnek. A főnővéri pozíciót vagy egyéb vezető beosztást pedig az élet fog hozni, nem pedig a diploma, ez valóban így van. Arra viszont én is kíváncsi lennék, hogy egy magánklinikán előny e a diploma, vagy inkább a szakmai tapasztalat számít? Illetve, hogy oda nehéz e bekerülni, vagy ott is hiány van az ápolókból?

2017. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább mesterképzésen, eléggé sokfele el lehet vele menni. Tény, hogy osztályos munkában nincs gyakorlatilag különbség az okj-s és a diplomás ápoló között, max fizuban. Sőt, valahol az okj-sokat preferálják, mert nekik több a gyakorlat a képzésük alatt. De alapdiplomával több a lehetőséged munka terén, nem csak fekvőbeteg osztályra tudsz vele menni.
2017. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!