Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinalnal, ha fiatal...

Mit csinalnal, ha fiatal lennel, nem kellene dolgoznod, se tanulnod? Mivel toltened az idot az egesz napot?

Figyelt kérdés

25-30 eves

egyedul laksz es anyagilag megengedheted, hogy ne dolgoz


2017. okt. 10. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátizsákos túrázás- országjárás- világjárás, úszás, olvasás, nyelvek tanulása.
2017. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék és/vagy félállásban dolgoznék (igen, akkor is, ha nem szorulok rá, szeretem a munkám, szívesen csinálnám 4 órában vagy heti 3 napban, különben sem nekem való az otthon haszontalan tespedés, begolyóznék tőle), esetleg elgondolkoznék saját vállalkozáson. Amúgy meg élvezném az életet, a hobbijaimmal foglalkoznék, a barátaimmal, párommal lennék, és nem utolsó sorban rengeteget utaznék - az első 1-2 évem valószínűleg egy hosszú hátizsákos túra lenne a világban. :)
2017. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is tanulnék, nem azért, mert KELL, hanem mert tanulni és TUDNI Jó!!!!

Másodszor olvasnék, korándulnék, hobbikkal foglalkoznék, dolgoznék - de olyasmit, ami örömet szerez.


Csak úgy nem-csinálni-semmit nekem szóba sem jöhetne, mert borzasztó unalmas és értelmetlen lenne úgy az életem.

2017. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék új hobbikat, különféle sportokat kipróbálnék, rengeteget utazgatnék, és valamibe tuti befektetnék, illetve jótékonykodnék. Önkéntes munkát is szívesen vállalnék. Valószínűleg nyitnék egy könyvesboltot is, ahol a lehető legolcsóbban adnám a könyveket, hogy olyanokhoz is eljussanak, akiknek a pénztárcája nem engedi meg a többezer forintos kötetek megvásárlását, és így én is annyi könyvhöz jutnék, amennyihez csak akarnék :D Nem élnék nagylábon, de biztos élvezném, hogy nem kell számolgatni, mi fér bele és mi nem.
2017. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

1. Nyitnék egy állatmenhelyet.


2. Kirándulás/tengerparti pihenés.

2017. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Kerékpártúráztam itthon és külföldön. Elektronikai készülékeket fejlesztettem, egyik hobbim volt az elektronika. Termékenyebb és hasznosabb időszaknak tartottam mint azt amikor az ember kényszerből dolgozik, mivel mégiscsak komoly találmányaim születtek.
2017. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elsősorban végre kialudnám magam istenigazából.
2017. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
63%
tvzéssel netezéssel meg pulyka farmot nyítnék :D
2017. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utaznék, túráznék... Ha még több pénzem van, színházba, moziba járnék. Közben tanulnék pl nyelveket, sportolnék, önkéntes munkát végeznék.
2017. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha irtózatosan sok pénzem lenne, kezdeném azzal, hogy rossz anyagi helyzetben levő kórházakat (kiemelten gyerekkórházakat) illetve állatmenhelyeket támogatnék. Ezzel párhuzamosan a családom minden tagját (illetve néhány rokonomat is, akik erre érdemesek) ellátnám annyi pénzzel, hogy életük végéig ne legyen anyagi gondjuk. Ha ez meglenne, elmennék egy hosszú világkörüli útra, majd hazajönnék és építenék egy luxuspalotát magamnak. Aztán túrázgatnék, esténként zenét hallgatnék/filmeznék/neteznék és belemélyülnék az egyik hobbimba, a meteorológiába. Kb. ennyi.
2017. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!