Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyembe? El...

Mit csinálnál a helyembe? El akarok költözni, viszont elég fiatal vagyok ahhoz.

Figyelt kérdés
Elszeretnék költözni. Barátom 20éves. Ő tudna házat bíztosítani nekem. Elég komoly felfogású vagyok, nem vagyok egy mai tini. Utálok itthon lakni, egy panel lakásba, 7 ember mellet akit utálok, vagy egyszerűen nem vagyok rájuk kíváncsi. Van egy alkoholista is itt velünk, és ha iszik, olyankor általába menekülnöm kell. Anyámmal a kapcsolatom semmilyen, néha beszélünk, de 5-6 fele már itthon sincs. 8évig mamámnál laktam 8.kerületben. azóta már eltelt sok év, és most 16évesen arra a döntésre jutottam hogy jó lenne elköltözni. Ugyanúgy budapesten lennék,csak nem itt. Szerintetek rá tudnám venni anyámat? vagy sehogyse ? ... tényleg el akarok menni innen, és nem bírok még több évekig itt lakni. :(
2011. márc. 18. 16:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Anyum a kis újját se mozdítaná h legyen pénz arra h legalább 1 szobás albérletet kivegyünk. 3órát dolgozik 1 nap,50ezer forintért. Én úgy érzem, sokkal komolyabb és megfontoltabb vagyok, ahhoz képest hogy ő már 30on túl van.
2011. márc. 18. 16:46
 2/13 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem nem nagyon kezdhetsz önálló életet. :( Míg melód nincs, saját kereset, addig... meg még kiskorú vagy.
2011. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátod mellett lennél igazán kiszolgáltatott, és ha 1 hónap után úgy dönt, hogy kidob, akkor haza se mehetsz, csak az utcára. Elhiszem, hogy nehéz otthon, de tanulnod kell, szakmát szerezni, dolgozni, egzisztenciát teremteni. Anélkül csak alárendelt szerepet kaphatsz egy férfi mellett.
2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt, sok dolog közös,ő is úgy gondolkozik mint én, csak ő már dolgozik, van keresete, és eltarthatna. Aztán én is dolgoznék,diákmeló, aztán rendes.

nem akarok tényleg itt lakni.. :S

2011. márc. 18. 16:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid?
2011. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ott leírtam leírásba. Most lett 20.
2011. márc. 18. 16:52
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Költözz el! Ha úgy érzed hogy ezt szeretnéd és nem bírsz otthon lenni mert rosszul érzed magad, sokan vagytok akkor menj és élj együtt a pároddal. Keres a suli mellett munkát és amikor eljön az idő hogy családot alapítasz emlékezz rá hogy hogyan nem szabad élnie egy gyereknek.
2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen, gyerekre én is gondoltam már :) Sokat tanultam abból, hogyan ne neveljünk 1 gyereket.

2011. márc. 18. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Hmm... gyerekre is gondoltál már? 16 évesen, végzettség, munka, lakás és pénz nélkül? Nincs több kérdésem...
2011. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nincs annyi vesztenivalód, hogy ne költözz a barátodhoz. Kiszolgáltatottságból kiszolgáltatottságba, de legalább egy kellemesebbe.
2011. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!