Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ingyenes társkereső?

Van ingyenes társkereső?

Figyelt kérdés

Ahol nem kell fizetni hogy üzenetet küldjek meg ilyesmi... full ingyenes, van?


Előre is közi! 19/L


2017. okt. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos. 19 éves srácként mondom sajnos nincsen bármelyikre mentem. Meg tele van kamukkal.
2017. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tinder?
2017. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívküldi, pl.

Vagy itt is próbálkozhatsz, de óvatosan. :D

2017. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Facebook.
2017. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én fenn vagyok az egyiken 2 profillal is. Fizetek mind a 2-re.

Férfi vagyok. Az egyik profilom teljesen átlagos, amilyen én is vagyok. Teljesen őszinte, semmi kamu nincs benne.

Középfokú végzettség, fizetés 150k van megjelőlve... stb stb.

Szinte semelyik nő sem válaszol, és ebben már nincs benne az, aki ki szűrtem, mert "bocsi srácok, nálam értékteremtő az 500.000 feletti fizetés" tipusú lányok...

Nem sablon szöveggel indítottam...


Másik profilom a kamuprofil. Kedves ismerősöm segítségével, nagyon szép autóval, nagyon szép házban, nagyon szép környezetben, nagyon profi fotókkal füszerezve. Nem átlagos, de hihetően előadva, "egy jól menő cég elsőembereként, aki időhiány miatt nem tud kapcsolatot kialakitani, es itt probálkozik."


Milyen érdekes, hogy erre mindenki valaszol... sőt még kezdeményeznek az "én nem olyan lány vagyok" tipusu hölgyek, lányok, nők 😊 minden korosztály!

Kamuprofil forever. 😊


Tehát az intwrnetes társkeresés erről szól. Mondjuk egyik ismerősöm nőként van fent... ő azt mondja, higy csupa farkak jönnek neki üzenetben....

Tehát interneten nem nagyon lehet ismerkedni, peraze vannak kivételek.

2017. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tinder?
2017. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!