Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lengyelországi lányokról...

Lengyelországi lányokról tudnátok mutatni (a lentieknek megfelelő) website-okat? Akár saját (nem netes) tapasztalataitokat leírnátok ide?

Figyelt kérdés

Lengyel leányokról, nőkről temérdek sok jót lehet olvasni. Műveltek, gyönyörűek(!) és kedvelnek minket magyarokat.


Az internetes weboldalakon azonban nem igazán találni (valóban) szép hölgyeményeket. Akiket látni, azok vagy feltűnően (értsd: túl) harsányan sminkeltek, vagy nem éppen előnyös külsejűek. Lehet rossz oldalakat találtam eddig? A Badoo volt az első, melyen alaposan szétnéztem.


Ha Ti tudtok olyan site-okat, vagy vannak saját tapasztalataitok, melyek bemutatják, hogy az átlagos lengyel lányok között bőven van szép is, akkor kérlek legyetek szívesen osszátok meg velem! :)


Minden érdemi információval/történettel szolgálónak menni fog a zöld! ;)



2016. okt. 17. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen temérdek jóból még egyet se olvastam eddig. De hajrá a keresgéléssel, majdcsak találsz egyet egyszer. Vagy nem :)
2016. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát Te nem tudtad, hogy a magyar lányok a legszebbek?
2016. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha nem hallottál életedben soha erről az égegyadta világon semmit, akkor miért körmölsz ide egyáltalán? Csak azért, hogy leírd, éppen pont te (azt se tuda senki, hogy ki a bánat vagy) mennyire nem vagy kompetens a témában? Szerinted ez mégis ki a rákot érdekel? Pont magasról letojunk. :DD

Nem vagy egy kissé egoista?

2016. okt. 17. 18:25
 4/7 A kérdező kommentje:

"Hát Te nem tudtad, hogy a magyar lányok a legszebbek?"


Ha tudnád hányszor hallottam már... ;)

2016. okt. 17. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 nem véletlenül:)
2016. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom matek meg nyelvtan se az erősséged. Nem tudom hányas voltál(kettes) matekból, de attól még hogy ha a pozitív véleményekről nem hallott valaki, attól még rossz véleményekről hallhatott. Nyelvtan óra segíthet, hogy a fogalmazás azt mutatja, hogy egyáltalán nem arról van szó, hogy semmit nem hallottam róluk. Venn diagrammon ezt szerintem gyakorolhatod.
2016. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És ezt te "rettentő tökéletes" hihetetlenül "hibátlan" ipse hol írtad le (állítólagosan...), hogy rossz véleményekről hallottál?


De ha annyira rosszak ezek a tapasztalatok, akkor tégy meg valamit, írj le párat, most már kíváncsi vagyok a "sötét oldalra" is.

Eddig sokan csak jót írtak, szerinted épp ellenkezőleg - akkor valahol félúton van az igazság, de jó volna tudni a negatív dolgokról is.

2016. okt. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!