Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most vírusos a telefonom?

Most vírusos a telefonom?

Figyelt kérdés

Happy jump-pal játszottam, és véletlenül rányomtam egy hirdetésre. Ez megnyitott egy ablakoz ahol ki volt írva hogy vírus van/lesz a telefonomon. Én nagyon megijedtem, és így esett meg, hogy rányomtam még mindig ebben az ablakban, hogy "vírusok eltávolítása". Emiatt küldeni akart valami külföldi számra SMS-t mert, hogy ezzel kérvényezhetem a törlést. De szerencsére (vagyis hát szerintem szerencsére) küldött egy SMS-t a szolgáltatóm, hogy nincs a csomagomban engedélyezve az emelt díjas SMS. A vírusírtóm nem talált semmit. Akkor most mi van?

14/L (csak, hogy értsétek miért vagyok még ilyen buta).


2017. okt. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha ne küldj ilyen sms-eket.Ezek álltalában leszívják az összes pénzed, vagy adataid ellopják.
2017. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem direkt akartam...:( De végülis nem küldte el...azt írta, hogy a csomagomba ez nincs bele foglalva. És hogy engedélyeznem kell, ahhoz hogy lehessen küldeni ilyet. Annál az idegen számnál meg az volt, hogy koppintsak az újrapróbáláshoz.

Úgyhigy remélem nem küldte el.

2017. okt. 11. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta, pl. felnőtt emberek közül van olyan, aki bedől ilyeneknek.
2017. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De most akkor mi van?:(

Levettek csomó pénzt?? Vagy így akkor nem?

2017. okt. 11. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vírusos a telefonod, mert ez az etetés része, hogy azt higyjeg, hogy az. Az SMS nem ment el, úgyhogy minden okés, a szolgáltatód megakadájozta, szóval no para. A jövőben egy reklámnak se higyjél mert a naív emberekből így csalnak ki pénzt.
2017. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!