Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nem...

Szerintetek gáz, ha nem beszélget velem a fodrász?

Figyelt kérdés
Ahány fodrásznál eddig voltam, mindig beszélgettek velem. A mostani nagyon ügyes, de valahogy soha nem szól hozzám egy szót se. Volt már, hogy kezdeményeztem beszélgetést, de nem igazán reagált rá. Nekem néha nagyon kínos, de nem akarom otthagyni, mivel nagyon tehetséges. Pedig azt vettem észre, hogy a többi vendégével jól kijön. Velem is nagyon kedves, udvarias, de... Mi lehet a gond? Szerintetek ez fura?

2017. okt. 11. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy a beszélgetés feláras. Nézd meg az árlistát!
2017. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszeme jutott!!!:D
2017. okt. 11. 16:56
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb, ha csöndben van. Utálom, ha a fodrász folyton kérdez, magyaráz, dumál, és közben szárítja a hajam, én meg nem hallok semmit. Az is nagyon kínos tud lenni, és beszél miközben mossa, miközben le van hajtva a fejem és vágja, és nagyon fárasztó végig figyelni és válaszolni.:)) Persze alap dolgokról lehet váltani pár szót, de nem kell megbeszélni a világ nagy problémáit a fodrásszal.:)
2017. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bihar Valatonon ***** válasza:
Lehet jobban jársz, egyik ismerős elment egy új fodrászhoz az meg annyira belefeledkezett a beszélgetésbe, hogy teljes más kezdett csinálni, mint amit előtte megegyeztek :D
2017. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gáz hogy nem beszélgetek a macskámmal?

Szerintem ez miatt ki fogom őt dobni, ez olyan kínos amikor adok neki enni és nem is köszöni meg, nem reagál rám ha szólítom.

2017. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem, már vagy 10 éve nem beszélget fodrász, igaz, nem is járok fodrászhoz.


# 5/5 Rossz macskát választottál:) Az enyém, minden kérdésre válaszol:)

2017. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem gaz, nem minden fodrasz beszedes, de van hogy a vendeg nem is varja el hogy beszelgessen a fodrasz vele. Az is lehet hogy annyira megeli a fodrasz, annyira koncentral hogy nem tud beszelgetni kozben. De en is ilyen vagyok kb., gyonyoru frizurakat csinalok, kozben meg beszel hozzam a vendeg en meg bologatok meg helyeselek de kozben azt sem tudom mit mond.
2017. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!