Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írtál már ki kérdést azért...

Írtál már ki kérdést azért mert beszélgetni szerettél volna? 🌙

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Korábban igen, de 1-2 üzi után vége is lett.
2017. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én nem kérdést írtam ki, de próbálkoztam dumálással, mindnek vége lett hamar. :/
2017. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen. Rendszerint este felé, és szándékosan egy megosztó kérdést tettem fel, vagy ami bizonyos rétegeket célzott meg. (tehát garantált volt pár privi, és nem biztos, hogy kellemes hangvételű) Viszont én nem ijedtem meg a negatív levelektől, mert az volt a cél, hogy horogra akadjon, az megtörtént, pár szóváltás után a többséggel egész jól el lehetett beszélgetni.

Engem az sem zavart különösen, hogy tartósabb valami nem lett belőle, akkoriban még nem tudtam ezt kezelni, az éjszakám meg legalább eltelt, és egy jót beszélgettem is közbe.

2017. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen ,volt ilyen.De sajnos nem lett egy online haverom sem .Fain a holdad.
2017. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem. Ha dumcsizni van kedven rairok a barataimra en is.
2017. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!