Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert jo a fiuknak random...

Miert jo a fiuknak random koszonni az utcan egy lanynak?

Figyelt kérdés

Ma este igy random fiuk koszongettek es az egyik meg is olelt xdd ez mire jo? Az olelos reszeg volt , de a tobbi nem nagyon, max ivott 1-2 felest.

Semmi kihivo nem volt rajtam, basic ruhak csak 17l

Meg sulibol is csutortok korul hazafele is felenken koszont egy gyerek. Ez mire jo?? Nem is ismertem egyiket sem


2017. okt. 15. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
mert ha egy 17 éves csaj nem kövér és az átlagostól nem csúnyább az arca,akkor az egy 10 pontos nő,akire feláll a gyík.
2017. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat szerintem csunya vagyok
2017. okt. 15. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Akkor biztos sajnálatból köszöntek...édes istenem.
2017. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ettől érzik nagy kannak magukat a kis szarjankók.
2017. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy sajnalatbol, es ezzel elerik, hogy “jajj de meno fiuk”.

De baratnom pl nagyon szep, es amikor setaltam vele akkor is koszongetett par fiu. Igy mi ertelme, ha egy “szia/sziasztok”nal tobbet nem mondanak neki? Annyira hlyeseg ez

2017. okt. 15. 00:58
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha barátnőddel voltál úgy, hogy ő feltételezésed szerint nagyon szép, és többesszámban köszöntek nektek, akkor nem hinném, hogy bányarém lennél. Ha csak barátnődnek sziáztak, akkor megértem, hogy kellemetlenül érzed magad.

Amúgy küldj képet privátban és megmondom hogy csúnya vagy szép vagy-e ;) VICCELEK. Szóval tényleg ne izgulj ezen, ha zavar téged egy ismeretlen személy köszönése, akkor engedd el a füled mellett. Ha lenne valami bajuk a külsőddel, már beszóltal volna

2017. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Beszóltak* :)
2017. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Megengeded, hogy random részeg fiúk ölelgessenek... az igen.
2017. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ohm, mivel egy helyben alltam es nem is lattam hogy jon felem, nem tudtam mit tenni 😀
2017. okt. 15. 09:19
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, te csak ilyen online módon tudsz ismerkedni meg köszönni-beszélni is másokhoz? :DDD


Jön anyukád szembe veled és írsz a pofibukon neki, szia! :DDDD


Más meg azért panaszkodik, hogy észre sem veszik...a lányoknak, nőknek semmi sem jó:DDD

2017. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!