Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek még a...

Szerintetek menjek még a forgalmi vizsga előtt még másfél órát vezetni?

Figyelt kérdés
Az oktatóm felajánlotta, hogy vezessek még a forgalmi vizsga előtt egy másfél órát. De nem tudom, lehet ez nem lenne feltétlenül olyan hasznos. Elfáradna a lábam, a végére már alábbhagyna a figyelmem is. Viszont igaz, az is plussz másfél óra gyakorlás. Nem tudom, ti mit tennétek a helyemben? Mit mondotok menjek vagy ne? Amúgy elég jól vezetek, nem gondolom hogy annyira nagy szükségem lenne mév erre a gyakorlásra, és az az érzésem, hogy ez is csak pénzlehúzás (picit).

2017. okt. 17. 16:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én nyugtató teát ittam a 3. Vizsga előtt.. nekem jót tett egyátalán nem stresszeltem akkorra már. Előtte végig görcsbe voltam. Én vezettem mind a három vizsgám előtt. A harmadik előtt pont azon a vizsgaútvonalon mentem végig amin a vizsgán. Nagyon örültem:D
2017. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!