Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél hetem van még hátra az...

Másfél hetem van még hátra az első forgalmi vizsgámig (B kat. ), de nem tudom mi tévő legyek, teljesen felemészt a vizsgadrukk. tanácsok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
iszonyatosan izgulós vagyok, a KRESZ még hagyján volt, ott is majdnem meghaltam az izgalomtól, de szerencsére 1 hibaponttal átmentem. A rutin már húzósabb volt, annyira féltem, hogy remegett a hangom, kezem, lábam, meg is buktam kétszer. Az oktatóm sok plusz órát vetetett velem (kb 15-öt, aminek a fele országútra ment el...), már alig maradt pénzem, ezért nagyon fontos lenne, hogy higgadtan, oda tudjak koncentrálni, és sikerüljön. Igazából a sikereimben mindig az a fránya vizsgadrukk akadályozott meg. Nyugtatókat nem annyira akarok beszedni, mert félek, hogy akkor nem tudok majd odafigyelni. Már előre félek, nagyon szeretném, ha most nem izgulnám halálra magam. Tudom, hogy ezt nem lehet teljesen leküzdeni, de valami tanácsot tudtok adni, legalább, hogy csökkentsen?? A vizsgabiztos is mindig mondta, hogy legközelebb sokkal nyugodtabban! rendben, de mégis hogyan? kérlek, aki volt már hasonló helyzetben, és tud segíteni, az írjon! Nagyon fontos lenne, köszönöm!!
2011. nov. 4. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugtató? Komolyan mondom, max 1 darab de akkor is bele férne. Vagy nyugtató teák a vizsga előtt? De inkább vmi nem túl erős nyugtató és ne sokat ne, h elaludj közben. Komolyan ha ennyire izgulsz akkor nincs mit tenni.
2011. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vény nélkül kapható nyugtató nem tudom, h van-e. :D De ha nincs akkor szerezz vkitől. :D Vagy vegyél piacon azt csá.
2011. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pj0tr ***** válasza:
100%

Már nem emlékszem a pontos szövegre, de alá kell írnod vizsga előtt egy papírt, hogy semmi tudatmódosító nincs benned...

A tanács pedig nagyon helyes. Ne izgulj!! Azt nem lehet megmondani, hogyan csináld. Ha már egyedül leszel a volán mögött akkor sem izgulhatsz.

Az izgalom a magabiztosság hiányából fakad. Nem elég, hogy tudsz vezetni. Neked is tisztában kell lenned vele, hogy tudod mit kell csinálni.

Ha ez megnyugtat nekem a 3.-ra lett meg a forgalmi.

2011. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges idegeskedni, jobb esetben a vizsgabiztos meg sem szólal, vagy az oktatóddal beszél. Ne arra gondolj, hogy vizsga, meg kell felelni. Arra gondolj, hogyha átmész, egyedül közlekedhetsz autóval. Ha ez esetben még idegesebb leszel, járjál órákra serényen. Ha korrekt a vizsgabiztos (nem tudom hol vizsgázol, Szolnokon nagyjából azok), és jól vezetsz, valószínűleg átmész. Ha valami olyan hibát követsz el, hogy megbuksz, akkor vagy figyelmetlen voltál, vagy tényleg alkalmatlan vagy MÉG az önálló közlekedésre. Gyakorolni kell, ha jól megy, és biztos vagy magadban, nem fogsz izgulni.
2011. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!