Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez minden beszélgeté...

Miért van ez minden beszélgetésemnél másokkal?

Figyelt kérdés

Mindegyik egyoldalú, szóban és írásban is. Általában én beszélek vagy kérdezek, a másik meg válaszolgat, ki kedvesebben ki undokabb módon, ez változó. De igazából úgy rendesen, nem egyoldalúan és pörgősebben senkivel nem tudok elbeszélgetni. A másik nem is nagyon próbálkozik többnyire arra, hogy bármit is mondjon magától.

Ez miért van? Ti mikor nem szoktatok magatoktól semmit se mondani egy beszélgetésnél a másiknak?


2017. okt. 18. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan embereket fogsz ki mindig, akik azt várják, hogy a másik kezdeményezzen, vagy másik lehetőség: nem dobsz fel olyan témákat, amelyek megmozgatják őket, nem érdeklődnek irántad valamiért.

A beszélgetéshez mindig két partner kell, én is voltam hasonló helyzetben.

2017. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
62%

Túl sok szit-comot néztél! Az ember nem jópofizik a másikkal, ez csak kamu! Légy emberi! Szard le őket, és amikor a szemedbe néznek, képzelj el nekik valami igazán kegyetlen halálnemet! A szád önkéntelenül is olyan kaján mosolyra fog húzódni, ami majd felkelti az érdeklődésüket. Továbbá ne kérdezz tőlük semmit! A baj veled az, hogy téged érdekelnek az emberek, de az ember olyan mint a többi állat, kiváltképp a kutya... Ha megérzi (*a szagodon), hogy érdeklődsz iránta, föléd fogja helyezni magát, és szarik majd a fejedre...

Ha már zsigerből gyűlölöd majd az embereket, ők fognak keresni téged!


(Azért írtam, hogy a szagodon, mert ezt a dolgot nem tudod befolyásolni, megjátszani... Ha csak egy kicsit is felkeltik az érdeklődésedet, vesztettél!)


Plusz online: Senkisem akar olyanokkal beszélgetni, akiket nem ismer, szóval hagyd az online barátkozást, azok az appok arra valók, hogy sok match-et gyűjts velük, amiket megtudsz villantani offline közegben, prezentálva vele, hogy mennyire kívánatos vagy.

2017. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára unalmas vagy és témáid is és lehet soraid "rádióból"-1000x halott fárasztó gondolatok...
2017. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!