Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legszebb ajándék amit...

Mi a legszebb ajándék amit gyermekként kaptatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem tudom. Nem emlékszem. Sose tulajdonítottam nagy szerepet az ajándékoknak, nem szerettem az ünnepeket. Mindenki ott van feszengve, erőltetetten. Kötelező mosoly, kötelező megfelelés.

Sokkal jobban szerettem mikor minden ünnep nélkül csak leültünk egyet beszélgetni vagy kártyázni a családdal.

2017. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán a kis yorkinak örültem legjobban. Még óvodás sem voltam. Jézuska hozta, addig nem is láttam olyan kutyát (1989). Nalunk volt pár napig, de vissza kellett vinni még kb 2 hétre mielőtt végleg nalunk marahat, mert még pici volt, oltani kellett stb. Közben a kutyus bélcsavarodásban meghalt a tenyésztőnél, 1 hónapig keservesen sirattam.
2017. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Még most is tisztán emlékszem!

Egy poo chi nevezetü robotkutyus volt aki énekelve tudott ugatni szív alakú volt a szeme ha csontot kapott és letudott ülni a fenekére meg menni is tudott a nagyvilágba

A mai technikához képest elég gagyi volt de én úgy szerettem!

2017. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kutya
2017. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!