Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted ha valaki ezen az...

Szerinted ha valaki ezen az oldalon személyeskedik, azt puszta trollkodásból, rosszindulatból teszi, vagy csak nem veszi észre, hogy ez egy anonim oldal?

Figyelt kérdés

A személyeskedéssel nem az a bajom, hogy bunkóság, hanem inkább az, hogy teljesen irreleváns egy anonim oldalon. Az ilyen általában komolyan gondolja, hogy egy kérdés/válasz alapján eltud képzelni valakit, és kiismerte õt, vagy csak örömét leli a trollkodásban? Gondolok itt külsõre, pl. ha valakinek nincs kapcsolata = csúnya ember, stb. Megkaptam már itt azt is, hogy biztos pasi lehetek, miközben nem.

Twitter, facebook közösségi oldalakon, ahol kép alapján írnak ilyeneket, azt még viccesnek tartom.


2017. okt. 19. 12:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy itt személyeskedés alatt értem azt is, amikor akár valami pozitívat írnak, olvastam már olyan hízelgést is, hogy elképedtem, ez a kommentelõ ismeri azt, akinek ír?
2017. okt. 19. 12:09
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Sokan járnak ide ismerkedni, pont azért mert névtelen és nincs rajtuk semmi felelősség, nem adják a nevüket a kudarcaikhoz..meg sok a frusztrált ember itt. Nem hiszem hogy mindenki trollkodik, csak rajtad és másokon vezetik le az elkeseredettségüket. Sokan adják ki magukat nőnek, hogy pasikat vegyenek rá "képcserére" meg szexuális témájú beszélgetésekre. Ezek se normálisak, nem egyenes emberek..undorító. Legalább vallanák be, hogy melegek és csak másik pasira akarják kiverni...ehelyett hülyítik az embereket kamu történetekkel. Na mind1 én nem ismerkedni vagyok itt, szóval nem érint
2017. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát egyszer-kétszer én is belefutottam személyeskedésbe, ami felém irányult. Pl. csak simán leírtam, hogy milyen mentális betegségem volt/van, orvosilag igazolt, és jött egy nagyon bölcs válaszoló kioktatni, hogy ő már túl lépett ezen a mentális betegségén, mert erőt vett magán.

Lövése nem volt, hogy ki-mi vagyok, min mentem keresztül, de ő jobban tudja mit érzek. :D Most ettől nem fogok hirtelen meggyógyulni, mert ő okoskodik.

Sok a kioktató megmondóember itt, így élik ki magukat,t pár percre jobbnak érezhetik magukat.

A legdurvább talán az volt, amikor valaki kiírt valami kérdést, meghalt valakije, erre kb. őt is kioktatták, hogy milyen gyenge stb.

Szard le, ha valaki személyeskedik, ne reagálj rá.

2017. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
"Sokan adják ki magukat nőnek, hogy pasikat vegyenek rá "képcserére" meg szexuális témájú beszélgetésekre." Ilyet én is tapasztaltam, nem feltétlenül melegek, hanem szórakozni vágyó kiskamaszok, akik visszaélnének a képpel.
2017. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ment a zöld!


Én sem ismerkedem itt, épp azért!

2017. okt. 19. 12:17
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Talán azért nem kell itt ismerkedni, mert nem arra való oldal.
2017. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van úgy, hogy kíváncsiságból írok ki egy kérdés (kihasználva az anonimitást), és a válaszadó troll úgy reagál, mintha valami életbevágó problémámat írtam volna le, ezzel reflektálva az életemre.
2017. okt. 19. 12:25
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 Ebben a kérdésben szó sem volt ismerkedésrõl. Én a kérdéseknél levõ személyeskedésrõl írtam.
2017. okt. 19. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

#8:


Nem is a kérdésedre válaszolt, hanem az egyik kommentre reagált.

2017. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Volt olyan személyes üzenetben itt ezen az oldalon.Nagyon átment személyes beszélgetésbe a téma.Kicsit nyomulást,tolakodást éreztem az illető részéről,ezért utána már nem válaszoltam neki.Túlságosan segiteni akart,direkt tanácsokkal látott el.Tudakozódott minden részletéről miért érdekel a kérdés amit felirtam,milyen célból irtam-gyűjtök információkat az adott témában...Ez kicsit furcsa olyan ember részéről akivel nem ismerjük egymást személyesen.Nem ismerkedésre használom az oldalt.Különösen zavarnak az olyan 40körüli férfiak akik minden nőben az utolsó vonatot látják amit elkell érniük.
2017. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!