Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén! Verekedtél már...

Őszintén! Verekedtél már életedben? És ha igen kivel? Mi volt az oka? Vettél már részt tömegverekedésben?

Figyelt kérdés

És utána sikerült kibékülni az illetővel/illetőkkel?

Ha lehet kort és nemet is írjatok, bár az nem kötelező.

Nem kérek kötekedést, csak normális válaszok érdekelnek!

Ez csak egy egyszerű anonim közvélemény kutatás.

Előre is köszönöm!

Üdv!



2016. máj. 15. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

16/F


Utolsó verekedésnek minősíthető dolgom emlékeim szerint 4. osztályban volt. Nem emlékszem konkrétan hogy zajlott, de az rémlik, hogy harmadikos koromban, haverjaimmal minden szünetben játékból verekedtünk a negyedikes srácokkal. Az már tömegverekedésnek tekinthető.. :D

2016. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít annak. Úgy hogy bárki vérezzen vagy eltörjön valamije soha. Olyat, hogy parasztlengő vagy lökdösődés, tökönrúgás, ilyenek voltak.
2016. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamikor általánosban, de az is inkább csak verés volt (nekimentem az egyik gyökérnek). Nem emlékszem már annyira, nagyon régen volt.


28/F

2016. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fél éve kb., egy srác üzenetben és telefonon zaklatta a barátnőm. Szépen kértem álljon le, nem hallgatott rám. Hangosan kértem, szintén nem. Aztán egy szép napon meguntam és telibevertem hogy megértette a nyomorult. 23F
2016. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kozepiskolaban sokszor osszevertuk egymaat a sracokkal. Illetve birkoztunk. Ez volt az egyik hobbink. Volt egy oszt. tarsam aki jo volt judobol es karatebol es tole tanultunk.

Eles szituacioban is volt mar reszem amikor reszegen mentunk a koleszba es belebotlottunk egy szinten reszeg csoportba. :D Szepen osszevertuk egymaat.


25F

2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Középsuliban, egy barátomat védtem meg akinek beszólogattak. Csak hát közbe jöttek a tanárok.. :( de végül én jöttem ki belőle jól :D

20/F

2016. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Önvédelemből verekedtem. Illetve a szeretteimet akartam megvédeni. Te elnéznéd, hogy a szerelmed, kisebbik testvéred, barátod bántsa valaki ? Ha a gyerekemre valaki kezet emelne, lehet börtönbe is kerülnék.

29 / F

2016. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddig válaszokat, úgy azokat amik privátban érkeztek, úgy azokat is amik ide.

Hetedik, nem, Én sem nézném el.

Még jöhetek nyugodtan további kommentek!

2016. máj. 15. 18:06
 9/14 A kérdező kommentje:
eddig* jöhetnek*
2016. máj. 15. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár alkalommal az egyik haverommal, csak úgy diliből. Én akkor még nem küzdősportoltam, ő már igen, taekwon-dozott. Sosem győztem. :) Jó buli volt :)
2016. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!