Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
MR.X. nevű felhasználó kérdése:

Valaki volt már itt klinikai halálban? Kómában? Esetleg tudna arról mesélni, hogy mire emlékszik vagy mire nem emlékszik?

Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 19. 23:50  Privát üzenet  

A válaszok
A műtőre, arra hogy mindenki szemèvel egyszerre látok. Arra, hogy formátlan vagyok.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 20. 07:24 Privát üzenet
Itt pár kérdést olvasva egy flashre voltam már, akkor szürke kép s sötét, de a szék karfája megfogott és felébredtem:)

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. okt. 20. 10:39 Privát üzenet

Igen, egyszer egy baleset után újraélesztettek egy rövid klinikai halál epizódból, pár perc volt maga az állapot, egyébként teljesen olyan volt, mintha mély álomba zuhantam volna, elsötétült minden és a következő dolog, amire emlékszem, hogy 6 ember (orvos, ápoló, rögtön az újraélesztés után) van körülöttem és kérik, hogy ne aludjak el, majd persze szinte azonnal elájultam/aludtam és órákkal később az intenzíven ébredtem.

Előtte se hittem abban, hogy a halál után lenne bármi, ezek után pedig pláne. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. okt. 20. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki durván berúg, akkor másnap komolyan nem emlékszik semmire? Esetleg megéri úgy berúgni, hogy másnap ne emlékezzünk rá, hogy mit tettünk az éjszaka?
Emlékszik még valaki VadKan Pityura és csapatára? (link a leírásban)
Valaki nem emlékszik az X Faktorban szereplő ukrán fiúnak a vezetéknevét?
Olvastam vagy 10-15 éve egy rövid, viccesnek szánt kitalált történetet napló formában valahol a neten: Emlékszik valaki, hogy ki írta, mikor, és hol lelhető fel? Míg lehet, elolvasnám újra.
Emberek! Emlékeztek még a 80-as években használt Gabi sampon illatára? Aki emlékszik: ismersz most ahhoz hasonló illatot? Nagyon szerettem!
Valaki nem emlékszik véletlenül annak a Pesten hallottam csoportba rendszeresen a nagyon menő kisfiáról posztoló nagyon jóképű fiatal, egyedülálló apukának a nevére?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!