Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek érzelmileg...

Hogyan legyek érzelmileg erősebb? Hogyan ne sírjam el magam könnydén?

Figyelt kérdés
Nagyon erzekeny tudok lenni neha. Es sajnos mostanaban eleg nehez idoszakom van es emiatt eleg faradt vagyok es ugye ingerultebb is. Nagyon zavar hogy szinte mindenen/mindenki miatt elsirom magam.

2017. okt. 20. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Gyerekként ilyen voltam, majd kiépítettem egy érzelmi pajzsot magam köré. Ez azt jelenti, hogy minden érzést kivétel nélkül szűrve, tompítottan engedek be. Jót is, rosszat is. Kevésbé sérülök, ha bántanak, kevésbé csalódom, ha valami nem jön össze, de ennek okán a szeretetet és szerelmet is kevésbé intenzíven élem meg.


Nem mondom, hogy ez a legjobb, amit tehetsz, nekem ez bevált. A sírást nálam felváltotta a düh és az agresszió.

2017. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nehéz időszakod van, akkor szerintem ez természetes. Beszélj róla valakivel, ha támogatnak sokkal erősebbnek érzed magad. :)
2017. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Aludj, pihenj sokat, az jót tesz az érzékeny idegrendszernek. Egy kiadós alvás után más színben látja az ember a világot. Ha nem tudsz aludni, igyál valamilyen nyugtató gyógyteát.
2017. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
A fentebbi jó kommenteken kívül azt kell megtanulnod, hogy nem tudod a világot megmentened egyedül, nem vagy mindenért felelős, így nem érdemes, nem szabad mindent a szívedre venni.
2017. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyezd a gondolkodást az érzelmek elé. :)
2017. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Mar ez is sokat segitett! Ma aludt is egy jot szoval remelem kicsit legalabb jobb lesz!
2017. okt. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!