Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell valakit érzelmileg...

Hogyan kell valakit érzelmileg zsarolni? Mit jelent?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én meglátásom szerint az, ha valami olyannal fenyegetik a másikat, ami nem kívül, hanem belül fájna neki nagyon. Pl az öngyilkossággal való fenyegetőzés (szerintem) nevezhető érzelmi zsarolásnak.
2017. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik amit #1 leírt, másik pedig: "ha ezt csinálod, akkor nem szeretlek, utállak"... Ha amazt, akkor "szeretlek"...
2017. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl:

Ha szeretsz akkor megteszed!


Mért nem eszed meg? Nem jó? Pedig én neked csináltam szeretettel!


stb.

2017. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fentiek + ha szándékosan bűntudatot keltesz, hogy megnyerje gy vitát, vagy megkapd amit akarsz.
2017. okt. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ha mégegyszer veszekszel velem, amiért egész éjjel gépezek, akkor elhagylak a francba...!"
2017. okt. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos,én mostanában túl sokat találkozok,az itt idézett mondatokkal. Nem pont ugyanezekkel,de hasonlóakkal.

Ironikus,hogy a szeretet(?:D) nevében zsarolnak valakit,holott,akit szetetünk,annak tiszteletben tartjuk a magánélethez való jogait és nem keltünk bűntudatot a másikban.

2017. okt. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!