Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked mi a legkellemetlenebb...

Neked mi a legkellemetlenebb emléked?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Visszaemlékezni arra, hogy kb. 10-12 éves korunkban a falu mellett, a földesúti vasúti átjárónál azon versengtünk, hogy az út melletti erdősáv takarásából ki milyen közel mer a vonat előtt átszaladni.


Ha erre visszagondolok, görcsbe rándul minden izmom és hálót adok a Jóistennek hogy túléltem a gyerekkorom.


A fiam most 5 éves. Már "megkezdtem az aggódást..."

2017. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a hónapban majdnem elütött a mentőautó. (Végülis el is ütött) Nekem koccant a kocsi és elestem. 120 km ről 20 kmre lassított le, ez volt a szerencsém, különben meghalok.
2017. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
1: Tudom hogy veszélyes meg minden, de elég menő voltál/vagy. :D Ehhez képest az én gyerekkorom nagyon béna.
2017. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Az amikor megszülettem.
2017. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég, ha én tudom.
2017. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 évesen nitroglicerint csináltam, vagy legalábbis ahhoz hasonló anyagot ház vegyszerekből. Egy ananászkonzerves dobozt tettem vele tele, egy ásónyomra leástam, kb 5 méterre álltam tőle, de mikor robbant a mögöttem 1 méterre lévő falhoz vágott... nos az tényleg csak a szerencsén múlott, annyival megúsztam, hogy fájt mindenem, meg csengett a fülem, na meg szerintem az is segített hogy sapka volt rajtam, és nem a fejem találkozott a fallal közveteln.
2017. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os f.a.sz.a gyerek voltál te is. :)


Mi kispályások voltunk ehhez képest, csak hidrogént fejlesztettünk sósavval meg alufóliával. Aztán műanyag palackokba tettük és a réten tüzet raktunk, hogy beleszórjuk. A baj az volt, hogy feltámadt a szél, leégett a rét, elég sok nádas és majdnem a falu is. Persze nem jöttek rá a tűz fészkére... :S na ez se túl kellemes emlék a vonat előtt ugráláson túl... :)

2017. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!