Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aláztak már meg? Mi volt ami...

Aláztak már meg? Mi volt ami a legjobban fájt vagy a legkellemetlenebb szituáció volt s hogyan reagaltatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

A legdurvább az volt,hogy közel engedtem magamhoz egy olyan embert,akit nem kellett volna,és nem is szabadott volna.Mindent elmondtam neki,így volt elég fegyvere ellenem és van is.Sajnos ezeket a lélekfegyvereket használja is elég gyakran(főleg mostanában),és amikor megbánt,akkor a szívem szakad meg,meg olyankor nagyon mérges vagyok magamra,amiért közel engedtem magamhoz.Hogy lehettem ilyen buta?Ezt máig sem tudom!Remény sincs arra,hogy úgy igazán,szívből megutáljam..habár de.Egyetlen egy fegyvert nem adtam a kezébe:nem mondtam el neki,hogy amilyen hülye vagyok,még féltékeny is vagyok..ezért ezt nem tudja kihasználni.

Ez lenne a legnagyobb fegyvere,amit ellenem fordíthatna,de nem!Ennyire nem vagyok hülye,hogy még azt is a kezébe adjam,mert akkor összetörnék,mert úgyis felhasználná ellenem,ahogy ismerem.


..és mindezek ellenére én még mindig hihetetlenül szeretem!

Ez nem egy szerelem,ez csak nagyon mély összetartozás.

2014. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Aláztak. Folyamatosan. Saját magam.
2014. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

De még hányszor.


Alapból világ életemben elnyomott, balf..sz gyerek voltam, meg túl toleráns is másokkal szemben.


Főleg a szakközép volt olyan, mikor folyton a külsőmmel csesztettek, osztályközösségünk zéró volt, és még voltam is olyan szerencsétlen hogy néha beégessem magam.


Egyszer tanárnőm mondta hogy adjak elő verset valami rendezvényen, de én marhára utáltam mindig szerepelni, így visszautasítottam vérig sértve ezzel, és rajtam röhögött a fél osztály hogy mekkora lúzer vagyok.


Meg rengeteg "megalázó" élmény tartozik a külsőmhöz. Régebben nem voltam egy erős gyerek, szóval a tesiórák nekem kínszenvedések voltak, semmi sport nem ment, lassan futottam, erőtlen voltam. Volt hogy buszon ültem, és nőci szemben megszólal a kislányához "nézd milyen csúnya a bácsi"...azt hittem ott szakad le a pofám. Vagy mikor hátam mögött osztálytársam a másikhoz "xy-nak szopogatott nyalóka feje van"...ez is baromi jól esett 17-8 évesen. De már általánosban is egyik csajnak volt egy füzete, mindenkiről leírta a véleményét. Nálam az volt "plasztikai sebész első számú esete".


Részemről ezek mind megalázóak voltak valamilyen szinten. Hasonlóan kellemes élmény volt egy randi, egy csajjal, netről ismertem meg, látott képeket is rólam, de valahogy jobb pasinak gondolt, aztán mikor találkoztunk, alapból nem adott előtte se számot se semmit, mikor odamentem hozzá, kb fel se nézett telójából, és olyan pofát vágott mintha egy csöves menne kéregetni. 10 perc után közöltem h én lépek, láttam rajta hogy kb az élete legboldogabb pillanata. Elég gáz volt.


De kb az egyetemi prezentációk, szóbeli vizsgák is arról szólnak, hogy a tanár a felsőbbrendűségét hangoztatja, és néha úgy oltják az embert mindenki előtt, meg a képedbe röhögnek, meg minden...bár ez nem csak nekem, mások is szinte sírva jönnek ki néha tőlük. Az is olyan, hogy gyakorlatilag sz..rá aláznak. Vagy mikor megvan előre hogy meg kell buknod, és akkor már jól a porig aláznak...Undorító dolog.


Meg elég gáz vagyok, ha sokat iszom, bár ilyen csak évente 1x történik de akkor tuti valamit tuti elcseszek, török, zúzok, vagy épp lehányok mindent....utólag elég gázos.


De leginkább megalázó, mikor ismerős, vagy párom tesz olyat amit nem várnék tőle.


Exes szakításokat is valamilyen szinten így élem meg, legalábbis azt a 2-őt, aminél szakítás után pár nappal már új f..szra ugrottak a leányzók, és olyankor elgondolkozik az ember, hogy most akkor miért is van ez.


De egyik legmegalázóbb élményem mikor "haverom" egy közös bulizás után azzal gyanúsított meg hogy elvettem az ismerőse pénzét. De úgy írta le facebookon hogy "láttam mikor eltetted", ráadásul ezt nem is aznap, vagy másnap, hanem rá 2-3 héttel...Aztán elmentem hozzá hogy figyu, gőzöm sincs miről van szó, de dugd fel akkor a pénzed, de az biztos hogy szóba nem állok veled...erre persze már rögtön mást mondott hogy ő nem látta, nem tudja mi van, másik srác mondta neki stb...


Egyik legmegalázóbbnak a pénzes dolgot éreztem, mert idegenek véleménye nem érdekel, de ismerőstől azért nem vártam volna ilyen aljas gyanúsítást.

2014. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!