Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel motiváljam magam a...

Mivel motiváljam magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél magad elé egy Mekis álláshírdetést.
2017. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra neked kell rájönnöd. Mik a céljaid, mit szeretnél elérni? Gondolj ezekre.
2017. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pinterest tanulóasztalos képek
2017. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as,lány vagyok.
2017. okt. 20. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? Ez hogy ide? Felmész pinterestre, és rákeresel arra, hogy study room, study motivation. Mit nem értesz? Én is lány vagyok.
2017. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös köszi! Mert google-be írtam be,hogy tanulószoba,és olyan fotókat dobott ki,ahol férfiak dolgoznak(férfi munkát).
2017. okt. 22. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, nem
2017. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálj valami kedvedre való dologról álmodozni, miközben egy-két mondatot elolvasol.


Majd megint "belemenekülni" az álomvilágba, megint egy-két mondat. És így tovább...egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre jobban érdekel a tananyag. :)


Ui: nekem ez a módszer szépen bevált anno...

2017. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem 10 év gyári munka tudott csak kellőképen motiválni... 20 éves koromban mindig volt jobb dolgom, lelkileg megterhelő volt tanulni, úgy éreztem mindig ha nekiálltam, hogy elvesznek tőlem valamit... 30 évesen örömmel kezdtem el levelezőre járni, színötössel érettségizetm és munka mellett boldogan mentem főiskolára, azóta minde tanulással töltött napot 100%-ban élvezek...

Amúgy asztalos vagyok, marketinget tanulok, eddig us nemzetközi piacra gyártottam, de szeretnék érteni is a marketinghez, nem csak online kiépített piactereken árulni... azt már most látom, hogy nem is a főiskola a hasznos,m hanem az ismerősök akiket ott lehet szerezni.

2017. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!