Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít manapság tabutémának...

Mi számít manapság tabutémának Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mi az, amiről nem szívesen beszéltek?
2017. okt. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Cigányság, munkabér, szociális kérdések.
2017. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Magyarország
2017. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mikor én megemlítem hogy nem érdekel trianon sem pedig a külföldi magyarság sírása akkor én rögtön támadva vagyok.
2017. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Zsidok, holokauszt, ez a kettő az a téma amivel óvatosan kell bánni, és nem lehet kijelenteni a véleményt szabadon.
2017. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedofília. Ha valakit megerőszakoltak gyerekkorában, nem egyszerű "fórumot", nyílt beszélgetési lehetőséget stb találni élőben arra, hogy meg lehessen vitatni az összefüggéseket, következményeket, stb. Persze diszkrét körülményekre utalok -nem mindegy hol, mikor, hogyan és pontosan milyen részletekről zajlik a párbeszéd, tehát nyilván ezeket is figyelembe kell venni-, azonban többnyire semmilyen nyitottság nincs a civilek részéről e téma kapcsán, max előítéletek, meg kussolás.
2017. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az áldozatot miért kéne elítélni?
2017. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző: az áldozatot nem pont elítélni szokták, hanem nem hisznek neki, ha gyerek. Inkább felnőtt nőknek hisznek, sajnos túlzottan is, a paci túloldala, pl válóper: "a férjem molesztálta a gyerekeinket", miközben

nem molesztálta, de így a válópert a saját malmára hajtja.


Vagy pl "megerőszakolt a férjem", ha valamiért érdeke ezt hazudni. Sajnos sokszor részre hajlik a bíróság a nőknek, ha kell, ha nem.


De én az előző előtti kommentben a gyermekkora utaltam: akár jelenleg felnőtt az illető, akár még gyerek, a gyerekkori zaklatására kicsi eséllyel derül fény, sajnos, ami azért is sajnálatos, mert pl utólag, felnőtt korban hiába igazolja bizonyos képességhiányait, félelmeit, gátlásait, hogy a gyerekkorában elszenvedett abúzus miatt van, sokszor ezt sem hiszik el, ahogy a még gyerekkorban levőnek is csak ritkán szoktak hinni, sajnos, hogy "bántott a bácsi" stb stb. Sajnos elbagatellizálják, hogy a gyerek biztos hazudik, túloz stb. Ha meg figyelembe veszik, akkor meggyötrik a gyermeket a tanúvallomások sorával, és a végén nincs eredménye általában...

2017. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!