Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van így egy külföldi...

Más is van így egy külföldi nyelvnél?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk angolul énekelnek,akkor szépnek tartom,de ha beszélnek nagyon csúnyának,ha youtubeon valaki megszólal angolul nem bírom 1-2 percnél tovább hallgatni,sérti egy idő után a fülemet.Nálatok is van ilyen,hogy egy nyelv tetszik,ha énekelnek,de ha beszélnek csúnyának tartjátok,idegesít?

2017. okt. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem az orosz ilyen.

Dalokban hallottam, gyönyörű, viszont, ahogy hadarják azt a sok mássalhangzót élőbeszédben(magnóról hallgattuk órán) az valami szörnyű, alig lehet érteni. Még jó, hogy csak idén kezdtem és a tanár nem várja el, hogy én is úgy hadarjak, mert az orosz számomra kész nyelvtörő.:S

15/L

2017. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Engem a francia idegesít. :D
2017. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam magyarokkal is ez a helyzet.


Ott van Gáspár Laci. Szépen énekel, de olyan hadarva beszél mintha beatboxot nyomna, vagy valami ősi afrikai nyelvet.

2017. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
haha, ha az angol sérti, mi lenne ha lengyelt kéne tanulnod vagy románt? :D
2017. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!