Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A vikorn kenyérnek magasabb a...

A vikorn kenyérnek magasabb a calória, és a szénhidrát tartalma, akkor miért egészségesebb a vikorn?

Figyelt kérdés

#kenyér #vikorn kenyér
2014. nov. 23. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csökkentett szénhidrát tartalmú. Egyszer véletlenül vettem ( teljeskiőrlésűt kértem, és ezt adtak, és csak otthon néztem meg a címkét) többször nem is vettem.
2014. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Mert a teljes kiörlésű jobb?Állítólag ez a vikorn is az.
2014. nov. 23. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az ami egészségtelen a kalóriában meg a szénhidrátban?

Nem úgy van, hogy a szénhidrát az erõ a kalória meg a méröje?

2014. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arról van szó,hogy valaki azt mondta a vikorn,a rozsos kenyér egészségesebb mint a fehér kenyér.Néztem a táblázatot,és magasabb a szénhidrát tartalma a vikorn kenyérnek is mint a fehér kenyérnek,és inkább a vikornt,vagy rozsos kenyeret ajánlják a cukor betegeknek is.akkor hogy van ez,
2014. nov. 23. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A teljes kiőrlésűnek, de méginkább a rozskenyérnek meg a szénhidrátcsökkentettnek alacsonyabb a glikémiás indexe ezért nem emeli meg annyira a vércukorszintet. A rost is több benne, illetve ha még magok is vannak benne, akkor a zsír is. Emiatt laktatóbb, nem leszel hamar éhes utána, kevesebbet eszel meg együltőben (a rozskenyér szeletek eleve nagyon vékonyak is).
2014. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!