Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kopás kenyér kalóriaértéke...

Kopás kenyér kalóriaértéke mért magasabb mint a fehér kenyéré?

Figyelt kérdés
Igyekszem többnyire tk kenyeret enni (reggel), de most csak korpásat kaptam. Döbbenten láttam, hogy 285 kcal/10dkg. Milyen hatása van mégis, ami miatt érdemes fogyasztani, illetve jobb-e mint a fehér kenyér, vagy a tk? Melyiket javasoljátok?
2011. szept. 12. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
"miért" :)
2011. szept. 12. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "rendes" tk kenyérnek is magasabb a kalóriája, mint a fehér kenyérnek. De a fehér gyorsan megdobja a vércukrod, és sokkal kevésbé telít, mint a tk. Szóval, míg a tk-ból egy szelettel is jól laksz, és később leszel utána éhes, addig a fehérből legalább 2 szelet kell, és utána hamarabb leszel éhes is.
2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

táplálkozás élettanilag kedvezőbb, ez így megfelelő?

én akkor döbbentem meg egyszer gyerekként, amikor kést akartak rántani rám.. mindegy.

annyit egyél belőle, ami az energiaigényedet fedezi. amondó vagyok, ammondom, hogy akkor korpás kenyérből elég egy harapással kevesebbet enni.

2011. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan edd meg a kenyeret, az a pár plusz kalória nem fog rád dobálni 10+ kilót.
2011. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!