Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti meddig tűrnétek ezt? Miért...

Ti meddig tűrnétek ezt? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, régóta ismerjük egymást, viszont van 1 visszatérő téma, amivel rendszerint kiakaszt. Nem itthon él, hanem kulfoldön. Érdekli mindig, ha veszek valamit, de sokszor leszólja. Most az történt, hogy rendeltem 1 táskát a Deichmannból, de megemlítettem neki, hogy a magyar oldalon olyan kevés választék van, míg a németen egy csomó, erre odavágja nekem, hogy igen, és a minőség is rosszabb nálunk, mert Magyar.ra csak a silany dolgokat hozzak, úgy ruhanemü, mint étel tisztitószer terén. Annyira kiakaszt ezzel, hogy olyan beszólásai vannak, amikkel azt érezteti, mintha én sza.r minőségű dolgokat vennék, mert nem vagyok külföldön.

A nyáron is jött hozzám, amikor hazajött, és volt rajtam valami mellény, amit történetesen Németo.ból vettem, valahogy szóbakerült, és mondtam , hogy befogtam itthonra, mert engedi a szinét, erre az volt a válasz, hogy vegyél jobb minőségűt. Nem mondtam ugyan, de nagyon rosszul esett ez, hogy úgy kezelt, mintha nem tudom milyen vacak ruhákat vennék.

L


2017. okt. 23. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért németek is gyártanak szhart.

Ezeke feltétlenül emlitsd megneki,küldhetsz videókat amin a csodás német technika elfingja magát.

Talán észreveszi magàt. Ha nem akkor elkéne gondolkodni,hogy egy silányabb magyar fiutvalmfolytatod.

2017. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én négy éve élek külföldön. Itt is lehet szår minôséget kapni és jót is. De nem mondanám hogy akkora a külömbség, max annyi hogy az embert kevésbé bactatják ha furább ízlése van.


A haverod valszeg kisebbségi komplexussal küzd, ahogy nagyon sok külföldre költözött más magyar is. A rendszerváltás idôszakában még igaz volt hogy csak selejtet importálnak de mostanság a különbség elhanyagolható.


Mondd meg neki hogy a Primark pl fos lol

2017. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy ívben lesz@rnám, két kezem összetenném, ha ez lenne a legnagyobb problémám.
2017. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!