Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Bunkó fodrász - ti tűrnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 6 éve járok ugyanahhoz a fodrászhoz, meg vagyok elégedve a munkájával. Mindig is volt egy stílusa, de az utóbbi egy évben felvett egy olyan stílust, amivel nehezen békülök ki.

Szapulja az ügyfelet (nem csak engem, a körmös és a kozmetikus kolléga szerint), emiatt rengeteg konfliktusa van és a főnöke is leszidta már.

Múlt héten voltam nála, és ez volt a csúcs eddig. Kérdi, hol parkoltam, elmondom, erre "miért ott, miért nem amott? mert ott olcsóbb lenne, meg látnánk az autót..." Ezen pörgött vagy 5 percig. Utána jön a személyesebb része. Hogy néz ki már megint a fejbőröm (ne tudom, sose mond konkrétumot, ha rákérdezek akkor se), miért így ülök, miért azt a hajat akarom már megint vágatni, hisz nyár van (nem tudom, ennek mi köze bármihez), mekkora lenövésem van, miért van ennyi fülbevalóm, stb.

Egy alkalommal anyámat is vittem, mert esküvőre mentünk, megcsinálta a hajunkat. Kérdi, hogy süsse be, erre továbbadom a kérdést anyámnak, mit gondol. Erre a fodrász: 32 éves vagy, miért anyádat kérded? Nem tudsz dönteni? Mondom neki, megbízom anyám véleményében, és csak szerettem volna tudni, mit gondol, miért baj ez, De mintha meg se hallaná, tolja tovább.

Ezen kívül volt baja még a telefonommal, az egyik facebook-posztommal, a papucsommal. A legtöbb a hajammal van, meg ha véletlenül smink nélkül megyek hajat vágatni. Mikor nyári szünet van és nem kell csinálnom semmit, akkor meg kapom a szurkálódásokat, hogy bezzeg ő szétdolgozza a sejhaját.


Nem tudom, mi történhetett kb egy éve, amitől így felerősödött ez a hajlama, de komolyan, nem bírom tovább. A baj az, hogy a fodrászod is valamennyire bizalmi kapcsolat, és mondom, tényleg jól dolgozik.

Állítólag egy ügyfele félig levágott, vizes hajjal hagyta ott, annyira kiakadt valamin :)


Nektek van ilyen történetetek, Meddig tűrtétek? Mi volt a fordulópont?


Szép napot kívánok mindenkinek!



2017. jún. 19. 08:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez borzalmas. Hagyd ott a francba és keress egy másik fodrászt.
2017. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ugye? :D új fodrász keresése már folyamatban.
2017. jún. 19. 08:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát e...eee...ehh :D

Én már 7 éve járok a fodrászaimhoz, de ők szerencsére nem hülyültek meg. Neked viszont, ahogy látom, eljött az ideje váltani. ;-)

2017. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 acelsziv ***** válasza:

Szóval hat éve szívatod magad egy ilyennel és még most is csak kérdés, hogy váltani kéne -e?

Nekem nincs több kérdésem.

De azért a főnökének szólhatnál. Tudja meg, miért veszít ismét ügyfeleket.

2017. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha nem tudsz olvasni, nem kell kommentelni. Javaslom fuss neki újra. Az utóbbi 3-4 alkalom telt így, merthogy 3 havonta járok fodrászhoz kb.

A többieknek köszönöm.

2017. jún. 19. 09:37
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Még ekkora taplót, mint acélszív kolléga... még magyarozik itt, mikor ő a legrosszabb magyar mentalitás megtestesítője, az okos, aki mindenhez ért :)


Én totál megértem a helyzetet. Nekem a kozmetikusom őrült meg két éve, mikor elvált a férjétől. Azután minden kezelés alatt válogatott káromkodásokat hallgattam, hogy az a mocskos állat így, az a b*zi úgy...

A végén már bírhatatlan volt, és már csak azok jártak hozzá, akik szegről-végről rokonok, vagy nagyon régi barátok voltak.

Persze az ember kivár pár alkalmat, hátha elmúlik ez, de pár alkalom után világos, hogy nem fog. Az ilyet ott kell hagyni, szerintem a 4 alkalom elég várás volt, most már tuti, hogy befordult a csaj :)

2017. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Weilheim ***** válasza:
62%

Kérdező: Azért te sem vagy piskóta.

Először normális hangnemben írt mire te leugattad, hogy nem tud olvasni. Tud, mert a stílusáról morogtál végig annyi különbséggel, hogy az elmúlt egy évben rosszabb lett.

De te azért még háromszor elmentél hozzá. Szóval tessék. Egy átlagmagyar akit nyugodtan lehet szívatni, úgysem tesz ellene semmit.

Ja mielőtt nekiállnál. Nem, nem ő vagyok, csak szoktam olvasni a válaszait és nem gyakori, hogy így elküld valakit az anyjába.

2017. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Neki már megírtam kommentben, mire gondoltam. Nem ismétlem. Tudod, aki csak nem teljesen kifejtett félmondatokba belekötni tud rendes hozzászólás helyett, azt bocs, de ne védjük már.

Azért mentem vissza, amit azóta leírtam: nagyon macerás hajstílusom van, anno kb ő volt az egyetlen, aki vállalt, jól is csinálta. Elsőre azt gondolod, oké, rossz napja volt, másodjára tudod, hogy nem. A 3. meg a 4. alkalom tűzoltás volt esküvő meg egy másik alkalom miatt.

Tessék, itt a válasz. Kérdezni kell, nem nekiesni az embernek és rögtön elküldeni, hogy "ezt érdemled". Meg az anyátokat.


Amúgy: "nem ő vagyok" - aha :)

2017. jún. 19. 12:21
 9/22 A kérdező kommentje:
*levélben, bocs. Levélben írtam meg neki.
2017. jún. 19. 12:22
 10/22 Weilheim ***** válasza:
29%

11: Nem gondolnám magam annak. De mivel - tpled eltérően és hozzám hasonlóan - legalább a nickjét fel meri vállalni ezért tudom, miket irkál. És - kevés kivételtől eltekintve - segítőkész.

Kivéve a Kötelező olvasmányoknál. Ott már rettegnek tőle :D :D

2017. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!