Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok? Vagy tűrnéte...

Ti felmondanátok? Vagy tűrnétek? Gyors válaszok kellenek!

Figyelt kérdés

Lassan egy hete kezdtem egy munkahelyen (élelmiszerbolt), az elején tisztázva lett, hogy kezdő vagyok, betanításra szorulok. Két napra be is raktak kasszába, nem volt semmi gond, nemhogy hiány, még plusz volt a kasszában. Valamilyen oknál fogva azonban a boltvezető-helyettes, aki abban a műszakban volt, és most is vele dolgozunk, ki nem állhat, 50 kilós lányként férfimunkákat végeztet el velem, ha valamit nem tudok, és megkérdezem, vagy nem válaszol, vagy pedig nagyon flegmán, kiabálva, több ember előtt. Mindkét műszakvezető is utál, abba is belekötnek, hogyan mosok fel, meg folyamatosan azt hajtogatják, hogy nem csinálok semmit. Egy 80 négyzetméteres boltot kell egyedül (!!!) feltöltenem, 8 órában, folyamatos megalázás közepette. Még van 25 ezer forintom, ami kb. elég lenne május 10.-éig. Mit tegyek? Bemenjek, csak felmondani, vagy kérjek ki egy szabadnapot (nem adják ki úgysem)? Én ezt a viselkedést nem tudom tolerálni. Máshol is voltam, sehol nem viselkedtek így velem.

Pl. tegnap. Körbejártam a boltot zárás előtt, kell-e még kirakni valamit, stb. Kijön a boltvezető helyettes, és kb. rámordított 3 kolléga, és 2 vevő előtt, hogy én hogy merem b*zerálni a hajam. Ezekkel a szavakkal. Szerintem ez nem normális. Maradjak, vagy menjek?


20L



2014. ápr. 16. 11:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Apropó. Ha emberi hangon elmondanám a véleményemet, kirúgnának egyből, ezt egy tegnapi eset alapján mondom. A lányt meggyanúsították, hogy lopott a kasszából 2500 ft-ot, ellentmondott, 5 perc múlva már nem volt munkahelye, és minden kis k*rvának lehordták mások előtt. Akkor már inkább a felmondás, nem?
2014. ápr. 16. 11:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal mennék! Ha ezek az "emberek" maguktól nem tudják, hogy kell viselkedni, akkor nem is fognak veled megváltozni. Idővel talán megkedvelnének, de ilyen bunkóktól akkor se várj sok jót. A tulajnál mondj fel, és mondd el az okokat is, de ne maradj semmi képpen! Tönkre teszik az önbecsülésed.
2014. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele! Jó, kicsit kitolnék azokkal, akik egyébként kedveltek, mert rögtön keresni kellene új munkaerőt, de szerintem megoldják, és a szerda még nem durván nyüzsgős nap. Másokkal nem, de velem úgy viselkedik a boltvezető-helyettes, mint egy darab sz*rral, úgy is beszél, kicsit mintha meg is akarna félemlíteni, de nem fog. Akkor már inkább eljövök büszkén, mint kirúgjanak, és még meg is alázzanak?
2014. ápr. 16. 11:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod oldani akkor inkább hagyd ott.Én is voltam úgy, hogy 5 nap után felmondtam.Na és akkor mi van.Keress inkább mást.
2014. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne más munkalehetőségem, mindenképpen otthagynám. De ha nem lenne, akkor is inkább vállalkoznék, nyitnék egy lángosost vagy webáruházat vagy akármit. És megátkoznám azokat, akik így bánnak a munkavállalókkal, forduljanak fel minél hamarabb kínok közepette!
2014. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért előtte jól beszólnék a kedves főnöknek a kollégák és a vevők előtt. Élje át ő is milyen érzés.
2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a leírtak alapján egy kérdésem lenne hozzád:

Mit kellene tenniük még, hogy egyértelmű legyen számodra a jó döntés?!


Sikeres álláskeresést kívánok!

2014. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz zakkanni ha maradsz, fontos hogy legalább minimális szinten jól érezd magad a munkahelyen. Mondj fel.
2014. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
1,5 órája írtam alá azt a papírt, miszerint felmondok, jönnek nem kevés pénzzel, már ha kifizetnek, kaptam egy-két beszólást, de most legalább itthon vagyok, megnyugodtam, és foglalkozhatok azzal, hogy emberibb körülmények közé jussak be.
2014. ápr. 16. 15:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, sok sikert a továbbiakban!
2014. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!