Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gondolja úgy hogy az...

Más is gondolja úgy hogy az élet két legsarkalatosabb pontja a szexualitás és a pénz?

Figyelt kérdés

Én eddigi életem során ezt tapasztaltam.

16/L



2017. okt. 23. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Milyen nevetséges, hogy egy 16 éves rájön, mikor sok 20+ nem képes erre...:D
2017. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Csak a primitív emberek számára ez a két legfontosabb dolog.
2017. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem így lenne, nem lenne olyan felkapott téma. De ez kor és személyfüggő is.
2017. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor igazán értékes ember lehetsz kérdező... tipikus éretlen felszínes tini.

Ami az életben igazán fontos az nem a szex és a pénz, hanem egy TÁRS akire lehet számítani aki barát, bizalmas, szerető, cinkos és szövetséges, akivel vállvetve haladhatsz az életben és akivel megosztod örömed és bánatod. Persze szeretkezel is vele habár kérdésed alapján te maximum szexelni szoktál.

A pénz szintén másodlagos. Nem a pénz számít, hanem a tudás. Ha van tudásod bármikor lesz pénzed. Ráadásul a pénz önmagában nem boldogít. Én volt, hogy félmilliót kerestem havonta mégis rabszolgamunkának éreztem amit csinálok.

2017. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi dob fel?

Pénz.

Mi dob fel?

Szex.


Mi dob fel?

Még több pénz.

Mi dob fel?

Még több szex.


Mi dob fel?

Harmónia.

Mi keserít el?

Diszharmónia.

2017. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami egész életen át tarthat, az a pénz imádata.

A szex többnyire 20-25 év után enyhül, de nem tűnik el:).

2017. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Havi félmillió az kevés. Mi annyiból ünk 5-en és még pszichológusra sincsen pénz. Amúgy meg úgy értettem, hogy a legtöb baj ezekből indul ki.
2017. okt. 28. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a leendő párodat... Iszonyat anyagias nő lesz belőled. Gondolom majd a férfitól várod el, hogy teremtse meg számodra a luxust...
2017. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, én saját magam fogok megküzdeni érte, nagy késztetést érzek rá hogy sokra vigyem az életben s meggazdagodjak, már most tervezem hogy kijövök magántanulónak s inormatikai diákmunkát fogok dolgozni.
2017. okt. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!