Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook függő vagyok?

Facebook függő vagyok?

Figyelt kérdés

Ha nem gépről akkor telórol szoktam nézegetni a facebookot, de olyankor mindig csak görgetek lefele hátha jön valami hír vagy ír valaki.

És mindig néznem kell telón hogyha tanulok is stb.. na jó nem vagyok annyira függő. Csak általában már megszoktam hogy automatikusan rámegyek a facere és görgetem :D


16/f


2017. okt. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül sajnos de megoldás tud lenni ha tényleg elfoglalod magad mással és kizárod a Facebook-t! Vagy tudatosan vagy pedig elfoglalod magad azzal ami érdekel nekem ez segített!

17/f

2017. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna ezzel sokan igy vannak, nyugi. Rossz megszokas, de ez van
2017. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pótcselekvésként használod, mindig automatikusan odatévedsz, rutinszerűen. Nekem a gyakori ilyen. Szerintem amíg unalom nélküli óráidban el is felejted, akár napokig meglennél nélküle, nem vagy függő.
2017. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!