Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért néznek hülyén ha le...

Miért néznek hülyén ha le akarom törölni végleg a facebook profilomat?

Figyelt kérdés

Elég furcsának hangzik másoknak, hogy le akarom törölni, sőt még az is furcsa ha éppen függesztve van. Mostanában alap dolognak számít h fent vagy facebookon, de nekem ebből elegem van. Az a baj, hogy kb minden barátommal ott tartom a kapcsolatot, és annyira alap a facebook hogy ingyen csak itt tudom elérni őket (nem úgy mint a páromat viberen, de vele korlátlanul beszélünk telefonon, napközbeni beszélgetésre gondolok).

Csak engem zavar ez a facebook függő világ?



2017. máj. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne csak mondogasd, hanem csináld is meg...

én megtettem volna már, csak sajnos egyetem végéig nem fér bele, mert itt kb az életed múlik az időben megkapott infókon.. arra meg kell a face.

2017. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rossz oldalról megközelítés. Igen az undorító ahogy használja a felhasználók 80%-a. De attól még egy nagyon jó szolgáltatás. Kapcsolat tartásra tök jó. Én is csak arra használom. A jó oldalát kell nézni. Olyan dolgokat kell be likeolni ami érdekel, így gyakran értesülök olyan dolgokról ami érdekel. Az idióta ismerősöket szimplán tiltom így semmi nincs ami zavarjon.
2017. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már az ott lévő általam kedvelt dolgokat sem tartom izgalmasnak, nekem is suli miatt volt igazából, hogy infót és anyagot cseréljünk.

az a baj, hogy tényleg kb csak ott érem el az ismerősök javát, de lehet inkább tényleg letörlöm, ha hiányzom úgyis valahogy kommunikálunk.

2017. máj. 8. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a valóságos kommunikáció a cél, akkor töröld.
2017. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!