Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt hogy feladtal mindent,...

Volt hogy feladtal mindent, minden almod vagyad terved? Van igy ertelme?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy álmom adtam fel. Régen úgy gondoltam, hogy majd lehet egyszer nekem is egy párom, de rájöttem ez nem biztos hogy így lesz. Szóval erről le kellett mondanom.

A többi vágyam attól még megmaradt.

2017. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, az álmaim nagyon is fontosak számomra, szóval kitartó vagyok és nem adom fel, ha kudarc ér vagy ha épp marha nehéz. Már többet is elértem néhány év küzdés során, ami sose történt volna meg, ha feladom. Persze az se mindegy, mennyire realisztikusak ezek az álmok, az enyémek szerintem abszolót elérhetők idővel.
2017. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1, Igen, volt;

2, Az életnek szerintem eleve nincs értelme. Az akkori vágyaim az értelmetlenségbe vezetett, ezt fel kellett ismernem. Most új vágyaim vannak. Ez is csak azért van, mert élni kell, célt kell meghatározni a jövőre vonatkozóan, de amúgy ez is egy értelmetlen lesz a végén.

2017. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ez véletlen megtörténik, ésszerűtlen 'álmod' volt.

Nagyon kezdő vagy.

2017. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!