Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy feladtál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy feladtál küzdeni egy kapcsolatért, de történt valami, ami után mégis helyrehoztatok mindent?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 22:40
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Nem küzdök senkiért és semmiért sem, főleg ismerkedésért, párkapcsolatért nem.
2017. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább olyan volt, hogy elhatároztam, hogy naa most küzdök! Jött valami és mégis feladtam.
2017. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
Rühellem a "küzdés" szót egy párkapcsolat vonatkozásában! Hogy lehet küzdeni egy kapcsolatért, mit küzdesz, mit csinálsz ilyenkor? Amikor már küzdeni, meg erőltetni kell valamit az régen rossz. Ez két emberen múlik, vagy meg tudják beszélni a problémáikat és közösen, közös elhatározással változtatni probléma esetén és utána a megbeszéltek szellemében folytatni, ha meg nem megy akkor be kell fejezni. Tudni kell azt is, hogy mikor van vége és mikor kell lezárni valamit, különben csak időpazarlás és szenvedés lesz belőle.
2017. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,velem most van ez pont. Most ma rajottem,miert akart keves szexet,amikor dogos vagyok es korulottem tapadnak ram. Nrm volt kepes kinondsni,h mas pozokat talaljak ki meg vegyek fej dogosebb /gondolatebresztobb cuccokat otthon.


Az elso felismeres kb 2 ev utan jott: nem szedett ossze valakit,hsnem hozzam idomul,nekem akar megfelelni folyamatosan.


Minden veszekedes a szexhianyom miatt volt/szokott lenni. Az o veszekedese meg a magaval valo elegedetlenkedese miatt. Amugy jol osszeillunk .

N

2017. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!