Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiszeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből akiért egy hete mindent feladtál volna aztán összetörte a szíved?

Figyelt kérdés
4 évig voltam szerelmes egy srácba. Reményt adott de esélyt nem. Magyarán csak a szívemmel játszott aztán a legdurvábban és gonoszabban összetaposta. Hogyan lehet valakit így elfelejteni és nem szeretni ennyire?

2016. szept. 20. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy ha eltelik jóó sok idő,miközben egyszer sem látod. Vagy találsz mást. De teljesen közömbös sosem lesz(szerintem).
2016. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Nincs tapasztalatom, viszont azt tudom ajánlani, ha megtehető, akkor kerüld őt messziről, felejtsd el a létezését, minden vele kapcsolatos holmit (ha van) dobd el. Helyette tölts sok időt a barátnőiddel, sportolj (ha most is teszed, akkor csak ahogy szoktad). És tényleg zárd ki mindenhogy őt a fejedből, ismerkedj fiúkkal :)


Én is négy éve vagyok beleesve egy fiúba. De ő osztálytárs, úgyhogy nálam húzósabb, hogy minden nap látom. Úgyhogy hiába próbálom csalódás előtt kiverni a fejemből, nem fog menni :/

2016. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 én is így vagyok. Pacsi XD
2016. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kívánom nektek is h mielöbb túl tudjatok lépni. Nem sportolok de lehet ez kéne.. nagyon csúnyán a szívembe taposott. Szerencsére eddig is ritkán láttuk egymást. A bánatom az h annyiszor elhitette velem h szeret. Többször is belém taposott lelkileg de eddig mindig megbocsátottam neki. De most már nem tudok. Mást szeret ezzel nem tudok együtt élni és tovább szeretni.. de fáj nagyon.
2016. szept. 20. 21:01
 5/5 anonim válasza:

2-es vagyok :)

Pacsi XD


Kérdező: Nem vagy egyedül, sokan megéltek már hasonló esetet :) Tőled rendes dolog volt, hogy megbocsájtottál neki, mikor hibázott, ő meg egy paraszt volt. Nem mondom azt, hogy ő volt az utolsó fiú, akiben csalódtál, mert lehet, hogy lesz még, de annyi nyugtasson meg téged, hogy te mindent megtettél. Ő meg egy bunkó volt, hogy kihasznált és nem értékelt téged. Te többet érdemelsz nála :)


Sok szerencsét a jövőben :)


(irónia)Ui.: Ha a gondolat még mindig mardos, akkor menj oda hozzá és rúgd tökön. Az mindent megold ;)

2016. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!