Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen programokat találhat...

Milyen programokat találhat ki magának egy egyedülálló felnőtt férfi?

Figyelt kérdés
...aki a munkatársain kívül mással alig találkozik, nagyvárosban él és nincs autója. Szeretne ismerkedni de nem tud így olyat kell kitalálnia amivel elszórakoztatja saját magát.
2017. okt. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedben két dolgot vetsz fel:

-a szabadidőd strukturálásának kérdését,

-társkeresést.

Miért nem tudsz ismerkedni? A kérdésedből az világlik ki, azt szeretnél inkább. Ami a társas életet pótló programokat nem, csak helyettesítőit találták még ki.


Nos?

2017. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Milyen hobbijai vannak ennek az egyedülálló felnőtt férfinak? Mik érdeklik, mi hozza lázba, mi deríti jó kedvre? Mert most mondhatnám, hogy menj el biciklizni, de lehet, hogy utálod, vagy picit sem élveznéd. Gondolj végig mindent, amit szeretsz, legyen ez az, hogy palacsintát sütsz, vagy cetlikre firkálsz mikor lassan telik az idő, vagy kavicsokat dobálsz unalmadban vagy imádod a vizet, mert elkezdhetsz akár sütni-főzni is, ha lehetőséged van járhatsz ilyen tanfolyamokra is ahol még ismerkedhetsz is, vagy elkezdhetsz rajzolni, csinálhatsz egy baromi jó képregényt, amit feltöltesz valahová és láthatod, hogy az embereknek tetszik a munkád, elkezdhetsz úszni járni is, de elkezdhetsz járni akár múzeumokba, és kiderítheted, hogy melyik kornak mije élvezetes számodra, elmehetsz olyan koncertekre, ahol nem ismered az együttest, mert lehet, hogy rájössz, hogy imádsz egy műfajt, amiről még nem is hallottál, elkezdhetsz kertészkedni, falat festeni, lehet, hogy remek fodrász is lennél, annyi minden van, csak keress valamit, ami örömet okoz és foglalkozz vele, fejleszd, tedd egyre nagyobbá, csak azt csináld, amit élvezel és ennek ne szabj határokat.
2017. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok ismerkedni mert nem nézek ki jól. És nem azért mert igénytelen vagyok.


Hobbim nem sok van. Érdekel a csillagászat de az elég költséges ha befektetek egy jobb távcsőbe. A közelben pedig nincs obszervatórium.

Olyan dolgokat nem akarok csinálni amik "itthonülősek", mindenképpen elmennék valamerre de még azt sem tudom milyen céllal. Ezért kérdeztem, tulajdonképpen milyen ötleteitek vannak amiből talán én is meríthetek. Ti mit szoktatok csinálni még?

Amúgy köszi az eddigieket. Egy koncertet lehet bevállalnék.

2017. okt. 24. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


Ha a csillagászat a hobbid, nem olyan drága előadásokra járni. Vagy, ami még jobb -mondjuk mert tényleg nincs obszervatórium a közelben- szervezni egyet, amival magad köré csoportosíthatnád az érdeklődőket. Avval h termet és előadót szerzel, marketingeled az előadást stb sok új arcot ismerhetsz meg. Ha már kicsit otthonosabb vagy a témában, akkor te is előadhatsz ezt-azt.


Vannak ám kirándulószakosztályok, fotóscsoportok, akik szervezett módon kirándulnak stb. Szóval van miből választani.

2017. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!