Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányok, Ti hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok, Ti hova jártok szórakozni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Első sorban a fiatal felnőtteket kérdezném (20-30 közt). Én egy introvertált srác vagyok (INFP) és már egy jó ideje nincs senkim. A barátaim próbálnak elvinni bulikba meg romkocsmába stb... de az az igazság hogy nem érzem ott jól magam. A lányok jó része is extrovertált szóval a "small talkon" kívül nem nagyon tudok velük miről beszélgetni. Tudtok valami helyet vagy nem tudom, ahol lehet korom béli introvertált lányokkal ismerkedni? Ti hova jártok?

A válaszokat kösz előre is.

26/F



2016. júl. 28. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit idősebb vagyok már, de mindig is szívesen üldögéltem a Margit- vagy az Óbudai-szigeten, egyedül :)
2016. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szintén introvertáltnak tartom magam. A bulikat, kocsmás összejöveteleket én se szívlelem, szóval nem is nagyon vagyok arrafelé fellelhető. Mivel egyetemre járok, ott azért lehet jobban ismerkedni (bár én pont olyan szakra járok, ahol sok a nő :D ). Könyvtárba szoktam még sokat járni, továbbá esetleg az önkénteskedést tudom ajánlani, ott sokféle emberrel találkozik az ember. Max. barátokat szerzel, és esetleg pont az ő barátaik között leled meg a szerelmet. :)

21/L

2016. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én leginkább sehova, de ha kimozdulok akkor a barátnőimmel kávézóba, moziba vagy kimegyünk csak úgy sétálni a városba. Ezenkívül futni járok egy parkba, könyvtár, könyvesüzlet és néha becsúszik egy-két koncert is :)
2016. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk van párom, de amikor utoljára nem volt is már beleestem a 20-30as célcsoportodba, szóval válaszolok.


Néha előfordulok koncerten, ott alapvetően a hangulat miatt a szokásosnál nyitottabb vagyok, de ott pont soha nem azok a fajta fiúk találtak meg, akikhez lett volna kedvem, inkább a tipikus kocsmatöltelékek próbálkoznak csak, azt meg egy-két próbálgatás után meguntam, nem nekem való. (Nem a bulizósokra gondolok, hanem tényleg azokra, akik napi szinten lenn vannak a kis romkocsmájukban, és ott élik a szociális életüket meg úgy.. az életüket. Köszi nem...)


Részemről járok társasjátékos rendezvényekre, de ott tényleg nem sok a lány. Viszont az a pár lány, akti ott megismertem, nagyrészt főnyeremény introvertált pasiknak szerintem. Én egy picit macerásabb vagyok mint az átlag, aki ott megfordul. Nagyon cuki lányok is szoktak lenni. De tény, hogy nincs sok és sok srác jut rájuk.


A gamer/kocka témájú hobbijaim asszem itt irrelevánsak, az utolsó eseményen amin voltam, velem együtt két lány vett részt és voltunk vagy 80an... Máskor se sokkal jobb.


Ebben a városban pont van egy cicás kávézó (ahol vannak benn igazi, élő cicák), oda nagyon szeretek menni. Barátommal szoktam főleg, de ha szingli lennék is mennék néha. Na, ott pasit szinte csak barátnővel együtt láttam, egyedül/más sráccal elvétve. Hasonló jellegű beülős helyek működgetnek még, ahova be lehet ülni egy könyvvel egy fél órára. Bár amióta a telefonomon olvasok és sokkal több féle kényelmes pozíciót tudok felvenni, mint egy könyvvel, nagyon átszoktam az ágyamra... Ott meg nem szívesen találkozom random pasikkal, akik épp szintén ott jártak...


Ezen kívül igazából járok még... dolgozni. Ennyi. És én még az egész eljárós fajta vagyok...


24L

2016. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én INTJ vagyok és 20n...hidd el nekem egyenesen csoda ha találok egy olyat akivel el lehet beszélgetni rendesen :D

Nem nagyon járok el sehova...max barátnőkkel, de akkor meg nem az ismerkedés miatt megyek el:)

2016. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Oda járok szórakozni, ahova az extrovertált barátaim nagy nehezen elvonszolnak :D

Megfordultam már így a Morrisons-ban, Instantban, HelloBaby-ben, meg még tudja a franc, hogy hol. De szívből utálom ezeket a helyeket, számomra egy kínzás, ha ilyen helyre kell mennem. De néha megteszem a barátaimért.


Magamtól "szórakozni" (tehát amit maximálisan élvezek), általában egyedül szoktam, olyankor a Margit-szigeten sétálok, vagy a Gellért-hegyen, vagy csak random az utcán.

Fesztiválokra sem járok, mert kiver tőlük a víz...


Az igazat megvallva nekem a szórakozás azt jelenti, hogy otthon ülök és elmélkedem az ötleteimen :/ Ha kell választani, hogy emberek közé megyek-e péntek este, vagy otthon maradok olvasni, írni, elmélkedni, programozni, akkor ez utóbbi szokott nyerni, és sosem bánom meg.


Én INTP vagyok, ami szerintem az egyik legkritikusabb a pártalálás sikerességének terén. Még soha nem is volt senkim, mert több, mint két évig tartott egy plátói bonyodalmam.


22L

2016. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat :)

Én erdőkben bóklászok és a könyvesboltokban lézengek. Persze eljárok az extrovertált barátaimmal sörözni, de elég sok idő volt mire elhitték hogy nem antiszoc vagyok hanem csak nem szeretem a tömeget. :D

Én szeretek másokat hallgatni és kielemezni, megoldani a problémáikat. Elég jó emberismerő vagyok... szerintem.


5/6 A témázgatás nállam se túl könnyű, nem sok közös dologról tudok beszélni egy átlagosnak mondható lánnyal. A "hogy vagy?"tól meg egyenesen lever a víz.


6/6 A fesztiválokat és a klubbokat én is rühellem.

Én is sokat élek a fejemben, kb a beszélgetéseim 80%-a ott zajlik :D

2016. júl. 29. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyebkent milyen konyveket olvasol?

(5os)

2016. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a hangulatomtól függ, inkább sci-fi, fantasy. Rajongok a disztópiákért, érdekes dolgokat boncolgatnak. Pl: Orwelltől az 1984, Bioshock-Rpture stb... De szeretem a hosszú sorozatokat is amik egy életutat visznek végig. Nem, nem olvasok Trónok Harcát :D És a Viktoriánus rémtörténeteket szeretem.
2016. júl. 29. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Jo izlesed van akkor:)
2016. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!