Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne hét életed, mit...

Ha lenne hét életed, mit kezdenél azokkal?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Még is mi a francra mennék vele? Inkább legyen egy és abba legyen mérhetetlen sok pénzem.
2017. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelentene? Ugyanúgy élnék mint most, és meghalnék 70-80 éves koromra, vagy ugyanúgy öregednék, csak ha elesek vagy elüt az autó akkor gyógyítható vagyok és marad 6?

Mert ha az utóbbi, akkor jobban kitenném magam veszélyes helyzeteknek, pl ejtőernyő, bungee jumping,ijesztő erdők, sziklák, szóval minden :D lehet hogy pár szívet adnék is rászoruló embereknek, szeretek segíteni.

2017. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt az egyet is utálom, nem kell még plusz hat.....
2017. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Azt amit most.

2. Utaznék minél többet, akár stoppolva és önkentes munkát vállava szállásért.

3. Nagy családot összehozni.

4. Kihoznám a maximumot magamból a sport terén.

5. Kiköltöznék Amerikába/Kanadába

6. Lenne 20 kutyám és csak velük foglalkoznék, mind mentett lenne.

7. Segítenék elkallódott fiataloknak összeszedni magukat.

2017. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányoznám az orvostudományt, letenném több egyetemen is a PhD-t, arra szentelném a 7 életem hogy a felhalmazott, emberfeletti mennyiségű tudással és 7 életnyi idővel megtaláljam az összes betegség ellenszerét, kezdve a rákkal.
2017. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem dicsekedő szándékkal írom eme sorokat. A macskámnak sok a szabadideje, talán ezért alszanak a cicák 12 óra hosszát. Hét élete van, és azt szunyával tölti, főleg most akár 16 órát is szunyizik majd a tél beálltával. Ilyenkor sokat nyújtózkodik, tavasszal a körmeot élezte a nyárfa tövében. Mit kezdenék ha 560 évig élnék? Szeretném a macskámat.
2017. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmit, még belegondolni is rossz, nekem bőven elég 1 élet.
2017. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom az élettel, nincsenek öngyilkossági gondolataim, de nekem egy is sok!:D
2017. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!