Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Miért nem...

Fiúk, Lányok! Miért nem tudnak a fiúk úgy nézni rám mint egy lányra?

Figyelt kérdés
Hát nem vagyok olyan karcsú és vékony mint a többi lány én inkább molettebb lány vagyok. Még fiatal vagyok (novemberben leszek 14) de már szinte fáj az, hogy ránézek az összes barátnőmre és látom, hogy barátjuk van akikkel boldogok. Hát sajnos èn hiába keresek nem kapok. Tudom még fiatal vagyok de már szeretnék barátot. Szóval az a kérdés, hogy miért nem tudnak úgy rám tekinteni a fiùk mint egy lányra? Vagy esetleg, hogy rámnéznek és beszólnak. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.😊

2017. okt. 28. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mi az ami értékelhető benned, a tevékenységedben és ez valójában kinek kéne fontos legyen? Próbálj néhány használható példát át-/magadra venni.

Figyelj csak magadra és a lehetőségeidre!

2017. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A korod beli fiuk meg éretlenek ! Idövel neked is lesz barátod ne agvodj ezen szerintem még tul fiatal vagy én mondjuk kifejezetten örülni fogok ha majd a lányomnak 14 évesen még nem lesz pasija!
2017. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na most először is, tényleg fiatal vagy, úgyhogy még mindenre van időd.

"ránézek az összes barátnőmre és látom, hogy barátjuk van akikkel boldogok" - ez pedig látszat, méghozzá párkapcsolati szempontból helytelen látszat. Egyszerűen a korotokból adódóan ilyesmi kapcsolat még túl korai. A barátSÁGok is később kerülnek köztetek olyan minőségbe, ami az életeteket komolyan befolyásolhatja, szóval ne hidd azt, hogy a körülötted lévő hasonlókorú emberkék életük végéig megtalálták az ideális állapotot az ideális személyekkel.

Visszatérve rád, a legjobb korban vagy ahhoz, hogy életmódot változtass. Ebbe a sportot, az étrendet is beleértem, amivel nővé éréseddel párhuzamosan ideális alakot, testsúlyt, kondíciót is el fogsz tudni érni. Csak rajtad múlik!

2017. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyra értékelem.😊
2017. okt. 28. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Te megnézed a kövér fiúkat?
2017. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb baratom sem valami sovány. Szóval nekem nincs semmi bajon a ducibb fiúkkal.
2017. okt. 28. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
És a nagyon vékonyakkal?
2017. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat öszintén megmondva nekem mindegy, hogy nézki egy fiú csak kedves legyen.
2017. okt. 28. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Noiesseg nem a Kg-tol fugg...
2017. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!