Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak/fiúk és nők/lányok...

Férfiak/fiúk és nők/lányok mégis mi a fenéről tudnak annyit beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sosem voltak haverjaim, csaj barátaim meg aztán végképp nem, ebből következik, hogy 23 évesen is szűz vagyok. Sokszor látok fiúkat lányokkal beszélgetni parkokban/bevásárlóközpontokban/egyetemen és olyankor mindig elgondolkozok azon, hogy mégis mi mindenről tudnak beszélgetni anélkül, hogy ne torkolljon 5 percen belül csókolózásba a dolog? Vajon tudat alatt arra gondolnak, hogy de jó lenne a másikkal a szex vagy képesek ettől elvonatkoztatni (bár egy férfinak aktív szexuális élettel a háta mögött gondolom ez is könnyebb). Én világéletemben 2-3 csajjal beszélgettem 2 percnél többet, de minden egyes alkalommal csak a szex járt a fejemben ettől fogva gőzöm sincs, hogy lehet egy lánnyal normálisan kommunikálni. Fiúkkal is tipikusan fiús dolgokról tudok beszélni (foci, kocsik, tippmix, melyik tanárt utálom/milyen sz*r xy tárgy az egyetemen stb.). Hogy is van ez?

2017. júl. 13. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, te nem sokat tudsz a körülötted lévő világról.

Mivel te szűz vagy, ezért a szex jár az eszedben, rágörcsölsz arra ki lehetne a csajod, gondolkodsz hátha most a csaj akivel beszélsz a barátnőd lesz később és megdughatod, ezért tudsz csak a szexre gondolni miközben egy csajjal beszélsz.


Én ismerek egy értelmes lányt, vele naponta 3-5 óra hosszán keresztül hívásban beszélgetek. Bármiről. Hogy telt a napja, vagy a közös témánk a pszichológia szokott még lenni.

Ők nem olyan mint te, ne magadból indulj ki. Nem gondolnak a szexre tudatalatt hogy milyen lenne a másikkal. Előfordul, de nem olyan gyakori ez..

2017. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te valami barlangban születtél a kérdésed alapján. Súlyos.
2017. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én amíg szűz voltam se mindig a szexen járt az agyam. Az igaz hogy gyakrabban sandítottam egy egy miniszoknya után, de nem volt ennyire központja a gondolataimnak.

Jó, mindegy, tegyük hozzá nekem eleve alacsonyabb a libidóm az átlagnál, valakinek meg magasabb és folyamatosan a szexen jár az agya. Ez ellen ha akar se tud tenni valaki, ebbe nem is mennék bele.

Viszont az hogy még a közvetlen környezetedben levő hímekkel se tudsz elvonatkoztatni...

Oké, értem én, mindenkinek megvannak a hobbijai, valakinek jobban elüt az átlagtól, valakinek kevésbé, de 23 évesen az egyszerű ténymegállapító kommunikációnál már többet kéne használni.

Mert a foci, kocsi stb. témák mind totál objektív, ténymegállapításokról való diskurzus. Mit lehet beszélni hosszasabban egy autóról? Ha mindkettőtök érdeklődik a kocsik iránt, akkor mindketten tudjátok ugyan azokat a tényeket. Hány literes a tankja, hány lóerős, milyen a tolatóradarja, stb. Erről nem lehet igazán emlékezeteset beszélni, met max egy olyan ténnyel "lepheted" meg a másikat, amit nem tudott. De ez csak random adatokról való beszéd. Mintha két kémia érdekélődésű (hehe, én pont az vagyok) folyamatosan csak az atomrádiuszokról, ionizációs energiákról, meg random elemek atomtömegeiről tudna beszélni.

Az embereket a mindennapjaikon és a mindennapjaikhoz fűződő gondolataikon keresztül lehet megismerni, és lehet fejleszteni egy barátságot, vagy annál többet.

2017. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A szüzesség és az életképtelenség két külön dolog.
2017. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Érdeklődj. Az emberek szeretnek magukról beszélni, és jól esik nekik, ha figyelmet kapnak.

Haverokat, barátokat közönnyel nemigen lehet szerezni.

A szex meg, talán azért van ott a gondolatodba, mert valójában nem igazán érdekel embertársad mondanivalója.

De azt ne feledd, hogy a mai világunk olyan, hogy direkt felkorbácsolja a libidót, reklámok zöme ilyen, videóklippek zöme ilyen, plakátok zöme ilyen, de már a jóga/yoga is ebbe az irányba mozdult, (youtube videok)

Szerintem nincs abban semmi rossz, a lányok sem különbek. Amikor mosolyognak biztos valami huncutság jár a gondolataikban, neked is mosolyognod kéne, ha megkeményedik a kukid a beszélgetés alatt.

Nem igazán értem miért csinálsz problémát egy természetes testi folyamatból. Fogadd el.

Ha éhes volnál, és nem ennél. akkorsem sodálkoznál, ha nem tudnál másra gondolni, mint a kajára.

A #3 hozzászólon kivül az összes megérdemelne egy hatalmas pofont.

2017. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez durva. Mi történt veled 23 évig?
2017. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Való igaz, hogy a nők beszédkészsége már evolúciós okokból is fejlettebb, mint a miénk. Nekem különben is elvem hogy a férfi akkor beszél, ha mondani is akar valamit, a nők meg akkor is, ha nem. A feleségem pl öt perccel azután, hogy átbeszélgette a délutánt a barátnőjével, felhívja, mert valamit elfelejtett neki mondani. :-))

Mindazonáltal a társas lét alapja a beszéd. Mi sokat beszélgetünk a Zasszonnyal. Esténként átbeszéljük a napunkat, kit milyen ingerek, behatások értek, stb. És tesszük ezt sok-sok éve. (A TV-t be sem kapcsoljuk hetekig, s a telefon is ki van kapcsolva.)

58F

2017. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!