Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miben vagytok otthon?

Ti miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Én kiskorom óta azt szoktam meg, hogy amint hazaérek, felkapok egy melegítőt, rosszabb pólót, pulcsit, ami otthonivá van nyilvánítva. Hétvégén szintén ilyenekben vagyok. Viszont csomó emberről tudok, aki marad farmerben, hétvégén is abban van otthon... Én vagyok a fura, vagy ti is átöltöztök?
2017. okt. 28. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám otthon farmerben. Azért sem mert kényelmetlen és azért sem mert "koszos". Én olyat is ismerek ahol az egyéves gyerek otthon is farmerben van. Abban altatják, abban játszik.
2017. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is melegítőben vagyok, ha hűvös van, ha meleg, akkor mehet a nudi. :DD Farmerban nem bírnám ki. :D
2017. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Lélektan
2017. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon farmerban vagyok - de nem abban, amiben eljárok, nem rossz pólóban, pulóverben (a "rosszabbakat kidobom), ami nem kimondottan drága, de rendesen néz ki. Sosem értettem, ha valaki igéynes máshol a kinézetére, akkor miért pont otthon a családjával néz úgy ki, mintha a kukából húzták volna ki.


Mielött valaki beleköz: NEM estélyi, kosztüm, stb-röl van szó, hanem tiszta, nem szakadt, nem nyúlott, nem kopott farmerról, pólókról, pulóverekröl és nem nagy-sminkröl, de tiszta, ápolt arcról, hajról (otthon sem rohangálok kócosan, zsíros hajjal). Sminket nem használok otthon.


Nálam sosincs gond, ha váratlanul beállít akárki is, mert nem kell elötte átöltözni, fürdeni stb, mert rendesen, vendégfogadó állapotban vagyok.


Természetesen ha koszos munkát (festés vagy hasonló) végzek, akkor van direkt olyan, amit csak ilyenekre használok, de utána tisztát veszek és megint rendesen nézek ki.

2017. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi kényelmetlen otthon ülni farmerban, maradok a melegítő-póló kombónál. Egyik sem kopott vagy szakadt, váratlanul vendég nem szokott beállítani.

Otthon hétköznap este meg hétvégén is ebben vagyok, kivéve persze, ha van vmi családi esemény, akkor nyilván nem.

2017. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén melegítő+póló.
2017. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én leginkább alsógatyában mezítláb szoktam létezni, ha fázok akkor felveszek egy pólót, ha mégjobban fázok akkor melegítőnadrágot is
2017. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy kínai mackónadrágba meg valami noname pulcsiba plusz egy zokniba mert hűvösebb van. A praktikusságra törekszem, itthon csöves de kényelmes cuccokba vagyok leginkább :D
2017. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Melegítőnadrág, póló. De adott esetben pizsamában is elvagyok egész nap. Vagy nyáron egy szál alsóban.
2017. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán öltözök át, mikor hazaérek. Egyszerűen lusta vagyok. De ha reggel már eleve nem megyek sehova, akkor otthon ruhában (leging, bő póló, régi pulcsi) vagyok. Ne kérdezzétek, fura vagyok.
2017. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!