Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hédike nevü videóst szereti...

Ti hédike nevü videóst szeretitek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most hallok róla először.

De nem nagyon keltette fel a figyelmem. Valószínűleg nem is én vagyok a célközönség.

2017. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 én se régen szerettem de már nem
2017. okt. 28. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Színvonalas, minőségi anyagot tesz közzé, amit nagyra értékelek, habár szerintem nemzetközi téren (azaz ha angolul csinálna videókat) sokkal nagyobb sikereket érne el, Magyarországon a youtube-ot nézők átlagos életkora nem igazán haladja meg a 14 éves kort...

Egyébként miért nem szereted többé a videóit?

2017. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 mert olyan képeket rak föl istagramra ami teljesen unszimpatikussá tedte meg már "kinőttem"ebből a vidós korszakbol mert jól mondtad az átlag életkor 14 most nem azt mondom aki kisebb annak kötelező videókat nézni vagy ka idősebb nem nézheti hanem az,hogy egyszerüen engem már nem kötnek le csak pár külföldi vidós .Meg az ,hogy ....vidósok videói másrol nem szolnak pénz ,szponzorácó .Meg vannak az a fajta vidósok akik állandóan azt mutatja videóban mit vett ez nem azt jelenti irigyelem őket hanem azt ,hogy egy idő után unalmas .Ja meg az ilyen olyan ki hívás ezt nem azért mondom ,hogy szidjam őket de sok olyan videós van akik erre hajtanak de ez nem mindanyiukra igaz persz 😊☺ezt nem sértésnek szántam hanam ez csak egy vélemény😊☺
2017. okt. 28. 22:44
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Szerintem színvonalasabb, mint a legtöbb hasonló témájú magyar youtuber, és igazából nem tartom kiállhatatlan embernek sem, sőt, viszont a jeffree starr mániája miatt nem bírom mindig komolyan venni :D A mit viseltem videóit szoktam nézni néha, tetszik, hogy nem olyan tipikus magyarlányos stílusa van, a többi témájú videója nem nagyon izgat.
2017. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 azt szoktan nézni tőle már csak de még mindig jobb mint polla
2017. okt. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!