Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti melyik videóst szeretitek...

Benigamer kérdése:

Ti melyik videóst szeretitek jobban Dezső Bencét vagy Körcsönyei Pollát?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 19:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Én egyiket sem már, nagyon megváltoztak szerintem.
2017. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Pollát, Bencét utálom, beképzelt, és mindig clickbaitel...
2017. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pollát
2017. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket sem,mindegyik szenny videókat gyárt.
2017. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A régi Bence nem opció? Aki azokat vetette meg, amilyen ő lett?
2017. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Anettet
2017. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetem, egyik se. Mindketten egyenlők egy nagy adag trágyával. Habár a régi Bence jó volt, bevallom.
2017. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem értek veletek egyet. Igen is jó videókat készítenek. Na jó van pár videójuk ami nem túl izgalmas/nem túl érdekes. De azok a videók is jók. Nem véletlenül van ennyi feliratkozójuk mind2-őjüknek. Szívvel,lélekkel készítik nekünk nézőknek a videókat. Szabyestet azért nem írtam a kérdésbe mert ő mindig clickbaitel és Állandóan nagy betűvel van írva a videók címe. A zenéi azok jók lettek. Nincs rossz hangja vitathatatlan. Régi Bence opció-e? IGEN. Csak akkor nem vetéttek észre hogy Bencének nagyon nehezen ment a beszéd/kevés volt akkor nagyon a szókincse. Ezek voltak neki akkor a nagyobb próblémái. Dezső Bence és Pollán jó ízűen lehet nevetni. Főleg a Pol!ce videók amiken néha sírok a röhögéstől. Meg az hogy egyiket sem szeretitek az kicsit elszomorító. Jó persze nem lehet minden videós tökéletes de akkor legalább most adjatok nekik egy esélyt nézzetek meg egy videót Pollától és Bencétől. Megváltoztatok vitathatatlan de attól még látszik hogy nagyon sokat változtak. A videósok is változnak. Ha meg régi Bencét/Pollát szeretnétek nézni akkor nézzétek vissza a régebbi videókat van bőven :D :D.
2017. júl. 25. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de szerintem a videók 95%-a unalmas vagy csak unatkozásból jöttek létre. A többin pedig nevettem, vagy csak azért néztem mert érdekes. A Pol!ce videók nem tetszenek annyira. Ők inkább a 12-13 éves korosztályt ragadják meg igazán. Többibe inkább nem mennék bele. Remélem nem gond ha kifejeztem magam :D

17L

2017. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 schwagy ***** válasza:
100%
Így van.Én is követtem Dezső Bencét egy jó ideje, de olyan szinten lecsökkent a tartalom,(utólag belegondolva, nem is volt.)hogy az már nézhetetlen. Arról szól, hogy adott 2-4 ember sok videójukban, és velveszik, mit csinálnak, ezt akár a szomszéd Mariska néni is megcsinálhatná, ne nevezzük ezt minőségnek. Minden sértés nélkül mondom,hogy a tudatlanok, amiatt nézik, mivel azt hiszik ez a valóság...
2017. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!