Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl sokat költök a fizetésemhe...

Túl sokat költök a fizetésemhez képest?

Figyelt kérdés

Nettó 180-at keresek, ebből hó elején megy 50 a rezsire és 20 megtakarításnak. Egyéb nagy költségem, autóm, stb. nincs, mégse marad hó végére egy forintom se. Erre az egy hétre fizuig összvissz 5000 forintom van.


Leírom hogy mire mennyit költök egy hónapban:


Utazás: 10.000

Edzőterem bérlet: 10.000

Kutyám etetése: 6.000

Fodrász: 4.000 (kéthavonta járok festetni, akkor fizetek 8 körül)

Ruhák, kozmetikai cuccok: 10.000

Szórakozás: 10.000

Ezek szerint kajára (és tisztítószerekre) megy el havi 60.000. Ezt különösen sokallom, tekintve hogy egyedül élek.


Szerintetek is sok ez egy embernek? Túl sokat költök a fizetésemhez képest?


2017. okt. 29. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A víz átalánydíjas vagy órás?

Nekem Digi okos csomag van tévére, netre és vezetékes telefonra, az olcsóbb, mint a te csomagod. (Annyira azért nem felesleges a vezetékes telefon, hálózaton belül ingyenes a telefonálás, a szüleimmel ingyen hívjuk egymást, így én mobilon is tudok spórolni, inkább csak azért van mobilom, hogy elérhető legyek, ha nem itthon vagyok, én ritkán indítok kimenő hívást.)

2017. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!