Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létre kéne hozni egy közössége...

Létre kéne hozni egy közösséget, olyan félét mint a harcosok klubja, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Egy önismereti út lenne ez, hogy verekedés lenne-e benne, az még kérdés. De lány vagyok egyébként úgy hogy nem szánnám olyan durvának. De valamilyen testi edzésforma jó lenne.

Beletartozna az egészbe: közös tanulás, könyvek elolvasása majd közösen megbeszélése, tudatmódosító szerekkel való kísérletezés (persze ésszel), olyan dolgokat tennénk ami kirepít a konfortzónából, pl. elégetjük pár tárgyunkat, ruhánkat amihez annyira ragaszkodtunk, akár össze is költöznénk egy páran egy albérletbe és itt csinálnánk ezt közösen. Kitalálnánk szabályokat, elveket stb.

Mennyire megvalósítható ez? Honnan szerezzek embereket?


Ja és nem egy tini vagyok aki most megnézte életében először a harcosok klubját és ő is olyan akar lenni, hanem komolyan gondolom.

Úgy érzem szüksége van az embernek egy mély tanulási folyamatra, az iskola ezt nem adja meg. Mint emberileg fejlődni, ez nem olyan egyszerű. Először egyedül akartam csinálni, de gondoltabb egy közösségben könnyebb lenne. Ki mit gondol?


2017. nov. 1. 05:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
52%
Mi az isten ez🤣🤣🤣 egy ujjabb manson csalad... biztos azota megjott az esze es felhagyott vele
2021. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!