Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt félénk emberek...

Vannak itt félénk emberek (akik neten kicsit merészebbek mint szemtől szembe inkább úgy kérdem online hol találok olyan közösséget ahol ilyen emberek vannak van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nézegettem neten de nem találtam hát ha valaki tudna gondoltam megpróbálom.

Mikor szemtől szembe kell beszélgetni főleg ha több ember van körülöttem elkezdek izgulni és valahogy nehézség nehezedik rám kínosan érzem magam. Gondolom az hogy (mackós alkat vagyok) is hatással van erre.(mért nem edzek -az ilyesmitől is rosszul vagyok mert nem merek emberek közé menni e-mellett van elég dolgom és igen van bennem lustaság is sajna.(mire vágyom hozzám hasonló emberekre akikkel neten beszélgethetnék és ezt ők is úgy szeretnék mint én) Lehet sok hülyeséget írtam le remélem nem fárasztottam le senkit ezzel minden jót!



2017. máj. 11. 19:18
 1/2 A kérdező kommentje:
21f
2017. máj. 11. 19:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyok.
2017. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!