Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből az életszakaszból merre...

Ebből az életszakaszból merre tovább?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok.Gyárban dolgozok,albérletben lakok.Eltartom magam,de nem tudok félretenni,így nem tudok előrébb jutni se.Párkapcsolatom jelenleg nincs,egy rossz kapcsolatot hagytam a hátam mögött.Végzettségem szerinti munka sokkal rosszabbul fizet mint ez a gyári meló.Ez a sorsom most már hogy egész életemben ilyen helyen fogok dolgozni,és csak tengődök ? Vagy megfogalmazhatok magamban célokat,de a célok eléréséhez is pénz kell.Sakk-matt.Van valakinek ötlete hogyan lehet más élethelyzetbe kerülni ? És idősnek is érzem magam lassan.
2017. nov. 1. 06:24
 1/8 anonim válasza:

Kölcsön felvételét semmi képp sem ajánlom, mert utána évekig nyögi az ember a kamatot, ha ilyen helyzetben van.

Esetleg kifejtenéd, mit értesz az alatt, hogy nem tudsz félre tenni?

2017. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ideig plussz műszak vállalása amiből tudnál félretenni?

Olcsóbb albérlet keresése?

2017. nov. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

#2-essel teljesen egyet értek. Valószínüleg ha ilyen helyzetben lennék, ezt tenném... illetve nem tudom, hogy hol laksz, mert ugye az albérlet ára az ország más-más területein eltérő. Itt most arra gondolok, hogy Budapesten jóvak több az albérlet ára, mint mondjuk Vas megyében, de az ország keleti részén még olcsóbb minden, mint a nyugatin, viszont ott nagyobb a szegénység.

Ha azonban te az említett "olcsóbb" környéken élsz, valóban a 2. válaszoló javaslatai a legkönnyebben felhasználható módszerek a te esetedben.

Az viszont már nagy előrelépés, hogy változtatni akarsz. Ha komolyan veszed, egy idő után minden jön magától.

#1-es

2017. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- Nézegess jobban fizető munka után.

- Nehéz munka mellett csinálni, de beiratkozhatsz valamilyen ingyenes OKJ-képzésre, ha van rá lehetőséged.

- Megvárod, amíg lesz párkapcsolatod, mert ketten arányaiban többet kerestek

-Nagy levegő és külföld...


Egyik se egyszerű, de nincs jobb ötletem ahhoz, ogy hogyan lehetne kimozdulni a holtpontról.

2017. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Veszel egy olcsóbb kislakást hitelre. Kevesebb lesz a törlesztőd mint az albidíj és mégiscsak a tiéd lesz. Aztán lesz egy párod és eldöntitek nálad vagy nálam. Valamelyik lakást kiadjátok közben.
2017. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy hitel,amit családtagnak vettem fel,semmi gond vele,mert rendesen fizeti,többet nem tudok felvenni,csoda hogy ezt is megadták.Ennél olcsóbb albérlet nincs,ennek is örülhetek hogy ez van,nagyon drágák itt az albérletek már.Túlórákat bevállalok,így jövök ki a pénzből.Jelenleg itt csak ennél kevesebbet lehet keresni,akármilyen munkát néztem.Gyárakban munkaerő hiány van,ezért emelték fel idén a bruttó béreket,ezért is gondoltam hogy ez lesz a legjobb.Lakás-rezsi-kaja-háztartás,néha 1-2 ruha,de az is ritkán,és ennyi volt a fizetésem.Külföldre is kimentem tavaly,csak befürödtem a hellyel,hazajöttem.De köszönöm hogy írtatok.
2017. nov. 1. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáld az ismeretségeidet bővíteni, de nem nőiességet-tested felhasználva, hanem személyiséged.Ismerkedj-beszélgessél...sokan nem hátsószándékból segítenek, hanem jóindulatból egyszerűen.

Egyengessed hobbidat...csak van néhány valami szabadidős eltöltésed...


Mellesleg még nem vagy idős nő, csak nő, addig meg ne írd le magadat;)

2017. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
ÉS miért nem költözöl el máshova? Nem feltétlenül külföldre, hanem országon belül? Mert nyilvánvalóan ahol most vagy, ott csak ennyi lehetőség van, abból gazdálkodsz. De akár Pesten, lakótárssal, akár a Dunántúlon több lehetőséged lenne hogy magasabb fizetést érj el. Szerintem vesztenivalód nem sok van.
2017. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!